Unikalne apartamenty i domy szeregowe w pobliżu plaży w Playa Paraiso

Numer referencyjny: TW19010
Kraj: Hiszpania
Region: Costa Blanca
Miasto: Villajoyosa
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 80.35 m2 - 127.35 m2
 
Cena:
264.000 € - 620.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Pierwsza linia brzegowa, plaża oceniona Błękitną Flagą

Na pięknym wybrzeżu Costa Blanca, która szczyci się długą, czystą plażą i lazurowym morzem, oferujemy domy szeregowe i apartamenty. Są one położone w pierwszej linii brzegowej, w Villajoyosa / Vila Joiosa z bezpośrednim dostępem do pięknej plaży o długości 1060 m Playa Paraiso, która została wyróżniona Błękitną Flagą. Alicante, międzynarodowe lotnisko znajduje się zaledwie w odległości 40 km. W pobliżu znajdują się restauracje, bary, sklepy i inne usługi. Zaledwie 20 minut jazdy samochodem można dostać się jdo ednego z najszybciej rozwijających się miast w Hiszpanii, w pobliżu miasta portowego Alicante.

Wszystkie jednostki zostały sprytnie przemyślany układ i są zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami. Z tarasów roztacza się piękny widok na plażę i morze. Mieszkania na parterze posiadają prywatne ogrody.
Budynki zostały zaprojektowane w stylu śródziemnomorskim i otoczone są kwitnącymi ogrodami i orzeźwiającym basenem. Z ogrodu można przejść bezpośrednio do plaży Paraiso. Kompleks posiada podziemny parking. 

Nowy budynek - pierwszy i drugi etap został zakończony. Momentalnie oferujemy trzeci etap kompleksu, którego zakończenie planowane jest na sierpień 2016 roku.

Villajoyosa oferuje oszałamiającą nadmorską promenadę, która ma niezapomniany urok ilustrujący kolorowe fasady okolicznych domów. Spacerując po mieście można zwiedzać w zabytkowe i artystyczne centrum, gdzie można podziwiać renesansowe ściany kościółu l'Assumpció. Można zobaczyć również muzeum czekolady. Villajoyosa jest również znana ze swojej tradycyjnej uroczystości Maurów i chrześcijan podczas której można poznać historię Hiszpanii, i oczywiście zasmakować w pysznych daniach kuchni lokalnej.

Czy jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub umówimy Cię na zwiedzanie nieruchomości w Hiszpanii. Rellox oferuje nieruchomości bezpośrednio od dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +420 733 532 291
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: