Apartament na parterze z dużym ogrodem

Numer referencyjny: SO20026
Kraj: Austria
Region: Kaprun/Zell am See
Miasto: Kaprun
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 50.00 m2
 
Cena:
336.700 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferowany apartament położony jest w świetnej lokalizacji blisko centrum, stoku narciarskiego oraz naprzeciw zamku w Kaprun. Z apartamentu można podziwiać ładny widok na okoliczne góry.

Apartament zlokalizowany na parterze składa się z sypialni, salonu z jadalnią, kuchni oraz 2 łazienek z toaletą. Posiada przestronny ogród (132m2) od strony zachodniej, gdzie można cieszyć się popołudniowym słońcem. Oczywiście jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym, które jest już wliczone w cenę. Do apartamentu przynależy piwnica.

Apartament sprzedawany jest w pełni umeblowany i wyposażony.

Apartament sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Kiedy nie korzystasz z apartamentu, pozostawiasz go do wynajęcia profesjonalnej agencji i uzyskujesz dochód z wynajmu. Warunek dalszego najmu nieruchomości nie ogranicza Cię w dalszym postępowaniu z majątkiem - tj. nieruchomość możesz sprzedać w dowolnym momencie.

Do wspólnych obszarów domu należy przechowalnia sprzętu narciarskiego. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się w pobliżu budynku. Trasy do narciarstwa biegowego rozpoczynają się naprzeciwko domu!

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: