Apartament zaledwie 200 metrów od stacji kolejki linowej

Numer referencyjny: VG19906
Kraj: Włochy
Region: Dolomity
Miasto: Alba di Canazei
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 115.00 m2
 
Cena:
450.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

200 metrów od kolejki linowej

Oferujemy piękny apartament, który dzięki swojemu położeniu zachwyci zwłaszcza miłośników nart. Znajduje się zaledwie 200 metrów od kolejki linowej, która prowadzi do obszaru Ciampac, który łączy się z całym Sellaronda. Okolica oferuje wspaniały widok panoramiczny na Sassolungo, masyw Sella i Marmoladę, „Królową Dolomitów”. Teren narciarski Ciampac jest bezpośrednio połączony z regionami Buffaure (Pozza di Fassa), Belvedere i Sellaronda.

Apartament ma powierzchnię 115 m2 i posiada taras 28 m2. Składa się z przedpokoju, kuchni, dużego salonu z kuchenką, łazienki, sypialni z łóżkiem piętrowym, dużej sypialni, drugiej łazienki z prysznicem i wanną z hydromasażem oraz tarasu. W ofercie znajdują się również 2 miejsca parkingowe w garażu oraz 2 miejsca parkingowe zewnętrzne.

Dom, w którym znajduje się apartament, został wybudowany w 1980 roku. Ma trzy kondygnacje i obejmuje łącznie 14 lokali mieszkalnych. W pobliżu domu znajdują się boiska sportowe, ścieżki rowerowe, plac zabaw, bary, sklepy, supermarket i wyciągi narciarskie.

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości we Włoszech. Skontaktuj się z nami.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: