Apartamentowiec w najpiękniejszej części Chorwacji

Numer referencyjny: SO19888
Kraj: Chorwacja
Region: Pelješac
Miasto: Orebič
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Hotel / Pensjonat
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 434.54 m2
 
Cena:
532.000 € - 1.077.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

60 metrów od morza

Dom jest zlokalizowany zaledwie60 metrówod morza w najpiękniejszej części Chorwacji, w Dalmacji Południowej, w mieście Orebić. Ta niewielka i spokojna miejscowość z bogatą roślinnością i pięknymi górami znajduje się na półwyspie Pelješac, naprzeciwko miasta Korčula. Dzięki lokalizacji na końcu ślepej uliczki gwarantuje spokój i prywatność. Jednak dom znajduje się bardzo blisko centrum miasta i portu. Obszar ten oferuje wiele atrakcji kulturalnych, wodnych i sportowych. Lokalizacja ma wyjątkowo dobry klimat i czyste powietrze – dzięki półwyspowi sięgającemu do morza i pobliskim górom.

Budynek

Wyrafinowany desing, profesjonalne wykonanie i wykorzystanie wysokiej jakości materiałów – to główne zalety budynku. Ten czteroapartamentowy budynek został zbudowany z myślą o obiekcie całorocznym, ma dobrą izolację termiczną, ogrzewanie i klimatyzację. Doskonały południowy stok oferuje pełny panoramiczny widok. W budynku znajdują się dwa duże dwupiętrowe mieszkania i dwa mniejsze mieszkania z ogrodem. Apartamenty są samodzielne i mają własne miejsce/miejsca parkingowe.

Apartamenty

Apartamenty dysponują bardzo przestronnymi zadaszonymi tarasami ze spektakularnym widokiem na morze, otaczający archipelag i góry. W dolnej części dużych dwupiętrowych apartamentów znajdują się dwie sypialnie, duża łazienka z wanną i mały pokój gospodarczy. W górnej części znajduje się salon z jadalnią i kuchnia, z której można uzyskać dostęp do zadaszonego tarasu z przepięknym widokiem. Ponadto znajduje się tu łazienka z prysznicem.

Mniejsze apartamenty mają bezpośredni dostęp do prywatnych ogrodów (na własnej części działki). W skład mieszkań wchodzi przestronny salon z jadalnią i kuchnią, duża sypialnia, łazienka z prysznicem i wanną, piwnica.

Dla inwestorów

Oferta jest również interesująca dla inwestorów. Jest wyjątkowej jakości, sprzedawana wraz z kompletnym wyposażeniem i ma duży potencjał do dalszego wynajmu. Dzięki nowo wybudowanemu mostowi na Pelješac i autostradzie prowadzącej do Dubrownika spodziewany jest wzrost wartości nieruchomości. Doskonały klimat w południowej Dalmacji sprawia, że nieruchomości w tym regionie dobrze wynajmują się przez cały rok.

Możliwości zakupu

Na sprzedaż został wystawiony cały apartamentowiec lub jego połowa.

Cały dom (434,54 m2) = 979 500 EUR bez dodatkowych kosztów
Połowa domu: apartamenty 1 i 3 = 495 600 EUR bez dodatkowych kosztów
Połowa domu: apartamenty 2 i 4 = 483 900 EUR bez dodatkowych kosztów
Połowa domu: apartamenty 1 i 3 = 495 600 EUR bez dodatkowych kosztów
Połowa domu: apartamenty 2 i 4 = 483 900 EUR bez dodatkowych kosztów

Czy zainteresowała Cię ta oferta? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy oględziny nieruchomości w Chorwacji.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: