Apartamenty inwestycyjne w sercu Zillertalu

Numer referencyjny: AS19819
Kraj: Austria
Region: Zillertal/Hintertux
Miasto: Mayrhofen
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Zwiększenie wartości nieruchomości
Wielkość: 122.76 m2 - 125.29 m2
 
Cena:
890.000 € - 990.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

W pięknym nasłonecznionym miejscu, w popularnym ośrodku Mayrhofen powstaje zespół 10 apartamentów pozwalających połączyć własne użytkowanie z dalszym wynajmem, z gwarantowanym dochodem z najmu! Miejsce to otacza idylliczna przyroda alpejska, która skłania do relaksu i odpoczynku. Centrum Mayrhofenu z wieloma sklepami, restauracjami i kawiarniami jest jednak oddalone tylko o kilka minut. Przed domem zatrzymuje się ski bus i autobus, który was wygodnie dowiezie do centrum Mayrhofenu i na okoliczne trasy zjazdowe.

Apartamenty

Projekt obejmuje 10 apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Każdy apartament ma balkon lub taras. Apartamenty sprzedawane są kompletnie urządzone i wyposażone. Cena kupna apartamentów obejmuje miejsce parkingowe na powietrzu i piwnicę. 

Dalszy wynajem

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, ale właściciel nieruchomości zobowiązany jest do dalszego jej komercyjnego wynajmu. Umowa o dalszym wynajmie podpisywana jest na 10 lat. Właściciel apartamentu zyskuje gwarantowany dochód z najmu w wysokości 4% łącznej ceny kupna, wliczając w to meble.

Samodzielne użytkowanie nieruchomości możliwe jest przez 6 tygodni w roku. Właściciele mają zapewnioną kompleksową obsługę dotyczącą administracji i dalszego wynajmu nieruchomości, nie ma więc potrzeby, by dalej się tym martwić. Warunek wynajmu nieruchomości nie jest żadnym ograniczeniem w dysponowaniu swoim majątkiem – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnej chwili podczas obowiązywania umowy o komercyjnym wynajmie.

Przestrzenie wspólne

Do przestrzeni wspólnych należy obszerna sauna i restauracja z tarasem.

Termin budowy

Budowa rozpocznie się w kwietniu 2019 r., a zakończona powinna zostać w grudniu 2019 r.

Mayrhofen

Dzięki swojemu położeniu Mayrhofen bywa nazywany sercem doliny Zillertal. Trasy zjazdowe między Mayrhofenem, Finkenbergem i Lanersbachem tworzą areał Ski Zillertal 3000. Mayrhofen jest także wejściem do areału narciarskiego Penken. Ofertę atrakcji narciarskich zamyka lodowiec Hintertux – jedyny lodowiec w Austrii, po którym można jeździć przez cały rok – znajdujący się na końcu doliny. Jest to także popularne miejsce treningu dla wielu ekip reprezentacyjnych z całego świata. Częścią areału przy lodowcu jest także najszybsza w Austrii utrzymywana trasa zjazdowa Harakiri, ze spadkiem niemal 80%.

Region ten jest popularnym celem dla turystów także latem, dzięki gęstej sieci tras turystycznych i rowerowych. Oczarował także miłośników wspinaczki, golfa i paraglidingu.

Mayrhofen to idealne miejsce na aktywny urlop, z pulsującym centrum miasta, które jednak wciąż zachowuje unikalną alpejską atmosferę. Znaleźć tu można dużo restauracji, barów, sklepów, kawiarni i wypożyczalni sprzętu sportowego. Każda grupa wiekowa znajdzie tu coś dla siebie.

Zainteresowała cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy wizytę w nieruchomości w Austrii.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +420 733 532 291
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: