Apartamenty inwestycyjne z gwarantowanym dochodem

Kraj: Słowacja
Miasto: Liptowski Mikułasz - Demänova
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 25.18 m2 - 45.94 m2
 
Cena:
73.500 € - 94.800 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Gwarantowany dochód 5%

Gwarantowany stopa zwrotu 5% z ceny zakupu apartamentu bez VAT, bliskość największego ośrodka narciarskiego na Słowacji, świetne zaplecze, w tym wellness i restauracja, doskonała łokalizacja, korzystna cena - przedstawiamy ośrodek apartamentów na sprzedaż na własność prywatną.


Fantastyczna lokalizacja

Lokalizacja to jeden z głównych atutów tego ośrodka. Położony jest w urokliwej przyrodzie Tatr Niskich w pobliżu ośrodka Jasná, największego ośrodka narciarskiego na Słowacji. Jego 49 km przygotowanych tras obsługuje 30 kolejek linowych i wyciągów, oferując doskonałe warunki zarówno dla narciarzy rekreacyjnych, jak i profesjonalistów. Ośrodek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wielu atrakcji sportowych i przyrodniczych oraz ciekawych miejsc, które są często odwiedzane przez cały rok. Wśród nich jest między innymi Aquapark Tatralandia, największy wodny park rozrywki w Europie Środkowej, słynne jaskinie stalaktytowe lub lodowe, Park Linowy Tarzanie oraz gęsta sieć tras rowerowych i pieszych.


Świetne zaplecze

Ośrodek jest bardzo dobrze wyposażony. W głównym budynku znajduje się recepcja, restauracja z ogrodem zimowym, strefa wellness, kącik dla dzieci, kawiarnia, pokój ze stołami bilardowymi i do ping-ponga oraz sala konferencyjna.


Apartamenty na sprzedaż na własność prywatną

Ośrodek powstał w 2010 r. W 2016 r. oddano do użytku budynek B, który znajduje się za głównym budynkiem A. Poszczególne apartamenty można nabyć na własność prywatną wraz z kompletnym wyposażeniem, które jest już wliczone w cenę. Właściciele otrzymują zniżki na wellness, restaurację i inne udogodnienia w ośrodku.


Gwarantowany dochód z wynajmu

Apartamenty oferują gwarantowany dochód z najmu w wysokości 5% ceny zakupu apartamentu bez podatku VAT, który jest zapewniany właścicielowi przez pierwsze 2 lata. Wpływy są wypłacane co miesiąc. Po 2 latach dochód zostanie wypłacony według rzeczywistego dochodu. Właściciel apartamentu ma możliwość korzystania z niego 4 tygodnie w roku. Wszystkie usługi związane z wynajmem są zapewnione. Firma odpowiedziałna za obsługę i wynajem apartamentów posiada 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Oprócz faktycznie wypłaconego dochodu z najmu, inwestor może spodziewać się również wzrostu ceny rynkowej apartamentu. W tym regionie odnotowuje się wzrost o 10% rok do roku.


Kontaktujte nás

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości na Słowacji. 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: