Apartamenty Ski in/Ski out na wysokości 1500 m n.p.m.

Numer referencyjny: SR20017
Kraj: Austria
Region: Silvretta/Montafon
Miasto: Gargellen
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 40.00 m2 - 72.80 m2
 
Cena:
252.550 € - 525.550 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Przedstawiamy niesamowity ośrodek apartamentów położony bezpośrednio przy stoku narciarskim na wysokości 1500 m npm, zaprojektowany jako ski-in/ski-out, co oznacza, że można wygodnie dostać się z ośrodka iz powrotem na nartach. Który apartament wybierzesz?


Zalety ośrodka:

 • Ośrodek bezpośrednio przy stoku narciarskim (ski in - ski out) 
 • Wysokość 1500 m nad poziomem morza. 
 • Romantyczna górska wioska Gargellen w sercu popularnego Montafon 
 • Ośrodek dwusezonowy 
 • Kompletne wyposażenie najwyższej jakości 
 • Możliwość zainstalowania prywatnej sauny w apartamencie
 • Profesjonalna administracja i zarządzanie dalszym wynajem apartamentu
 • Oczekiwane dochody 3,5 - 5% rocznie 
 • 60 apartamentw rozmieszczonych w 3 budynkach 
 • Hol, bar i recepcja bezpośrednio w ośrodku 
 • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Gargellen, najwyższa wioska w Montafon

Gargellen rozciąga się na wysokości 1423 m npm w pobliżu granicy ze Szwajcarią. Przyciąga sportowców na górskie wędrówki po starych szlakach przemytniczych, rowerzystów, wspinaczy i oczywiście narciarzy na każdym poziomie zaawansowania na niezapomniane przeżycia na ponad 200 km stoków. Jednak to miejsce oferuje znacznie więcej. Obiecuje przywrócić wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie dzięki kojącej, nietkniętej przyrodzie, która otacza ten region.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną

Rezydencja składa się z 3 budynków, w których znajduje się łącznie 60 apartamentów. Apartamenty w budynku 1 zostały już sprzedane. Nie wahaj się i wybierz jeden z apartamentów w budynkach 2 i 3. Przyjedź na wycieczkę i zobacz apartament pokazowy.


Kompletne wyposażenie

Apartamenty sprzedawane są z pełnym wyposażeniem. Wystrój wnętrz wyróżnia się naturalnymi materiałami, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Gustownie łączy w sobie tradycyjne i nowoczesne elementy stylu alpejskiego.


Komfort dla właścicieli i ich gości

Właściciele i ich goście mogą korzystać z części wspólnych ośrodka, do których należy przechowalnia sprzętu narciarskiego, bar, lobby i recepcja. W wybranych apartamentach istnieje możliwość zainstalowania sauny. Wszystkie jednostki posiadają miejsce parkingowe w garażu oraz piwnicę do przechowywania rzeczy.


Atrakcyjna inwestycja

Apartamenty sprzedawane są na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne użytkowanie jest możliwe, ale dalsze wynajem musi być przeważającą formą użytkowania. Właścicielom nieruchomości zostaje zapewniona kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu. Oczekiwany dochód z wynajmu to 3,5 - 5% rocznie w zależności od wielkości apartamentu.

Warunek wynajmu nieruchomości nie ogranicza Cię w dalszym rozporządzaniu Twoim majątkiem - nieruchomość możesz sprzedać w dowolnym momencie. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Termin budowy

Przewidywane zakończenie budowy ośrodka planowane jest na koniec jesieni 2021 r. - z dużym wyprzedzeniem przed sezonem narciarskim 2021/22.


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości w Austrii. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: