Apartamenty w najbardziej słonecznej miejscowości w Austrii

Numer referencyjny: PR19946
Kraj: Austria
Region: Obertauern
Miasto: Mauterndorf
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 67.03 m2 - 67.57 m2
 
Cena:
217.848 € - 222.981 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Chcielibyśmy zaoferować Państwu apartamenty w ekskluzywnej rezydencji w centrum miasta Mauterndorf. Rezydencja ma w sumie 19 apartamentów i luksusowe wellness. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się naprzeciwko budynku. Autobus dla narciarzy kursuje w regularnych odstępach czasu i można nim bezpłatnie dojechać do centrum narciarskiego Mauterndorf i z powrotem. 

Mauterndorf leży na granicy trzech krajów związkowych Austrii - Salzburga, Styrii i Karyntii. Jego wysokość wynosi 1119 m. Czyste górskie powietrze jest odczuwalne przy pierwszym wdechu. Wieś znana jest od dziesięcioleci jako najbardziej słoneczne miejsce w Austrii. W okolicy znajduje się 300 km stoków narciarskich, typowe górskie domki, krystalicznie czyste górskie jeziora, sieć szlaków turystycznych, szlaków dla rowerów górskich i szlaków konnych. Salzburg oddalony jest około godzinę jazdy samochodem. W środku pięknej przyrody znajduje się również 18-dołkowe pole golfowe dla początkujących. Najbliższe ośrodki narciarskie to Fanningberg, Grosseck-Speiereck, Katschberg-Ainek, Kreischberg i Obertauern.

W trzypiętrowym budynku do wyboru jest kilka apartamentów o różnej wielkości. Apartamenty mają jedną wspólną cechę: piękne otoczenie Mauterndorf i bliskość kilku ośrodków narciarskich. Jest to przebudowa istniejącego budynku, która powinna zostać ukończona do końca 2020 roku.

W budynku znajduje się strefa wellness z sauną, łaźnią parową, kabiną na podczerwień, dużą salą relaksacyjną, siłownią i masażem. Wszyscy właściciele mogą korzystać z przechowalni sprzętu narciarskiego / rowerowego. Mają także opcję zainstalowania prywatnego ogrzewacza do butów narciarskich w piwnicy każdego apartamentu. Każdy apartament ma jedno miejsce parkingowe na zewnątrz, za dopłatą można dokupić zadaszone miejsce parkingowe (carport).

Dla wygody wszystkie piętra są połączone windą.

Nic nie zostało pozostawione przypadkowi. Każdy metr kwadratowy został dokładnie przemyślany i zaprojektowany, aby zapewnić maksymalny komfort. Nacisk został położony na wysoką jakość i przyjemne uczucie właściciela apartamentu lub gościa. Apartamenty dysponują przestronnymi tarasami, balkonami lub ogrodami, z których można podziwiać wspaniałe widoki na okoliczne góry i idylliczną wioskę Mauterndorf.

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż na własność prywatną, ale właściciel nieruchomości jest zobowiązany do dalszego wynajmu nieruchomości na zasadach komercyjnych. Własne użytkowanie jest możliwe przez kilka tygodni w roku, ale dalszy wynajem musi być przeważającą formą użytkowania. Dla właścicieli zapewniona jest pełna obsługa związana z zarządzaniem i wynajmem nieruchomości. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza w dalszym postępowaniu z własnością - tj. można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie.

W razie jakichkolwiek pytań lub dla umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: