Apartamenty w pobliżu stoku narciarskiego w centrum Neukirchen

Numer referencyjny: VL19751
Kraj: Austria
Region: Inne obszary
Miasto: Neukirchen am Großvenediger
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 46.30 m2 - 51.10 m2
 
Cena:
343.500 € - 348.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości!

Nowy projekt 53 apartamentów hotelowych znajduje się w Neukirchen am Großvenediger, popularnym kurorcie narciarskim zimą i turistycznym latem.

Neukirchen am Großvenediger (856 m) to ekskluzywny klejnot w samym sercu Parku Narodowego Wysokie Taury. Ta wioska kwitnie od stuleci i jest doskonale zachowana, dzięki czemu zdobyła także kilka nagród krajowych i międzynarodowych. Najwyższe austriackie szczyty stanowią piękne tło, a dolina oferuje swoim gościom wiele możliwości rozrywki i relaksu, od obiektów sportowych, przez wiele obiektów rekreacyjnych po różnorodną ofertę kulturalną.

Majestatyczna góra Großvenediger z 3666 m.n.m. jest czwartą najwyższą górą w Austrii, położoną w grupie Venediger w pasmie górskim Wysokie Taury na granicy Salzburga i Wschodniego Tyrolu.

Zrelaksuj się i ciesz się wyjątkowością Alp, których szczyty oferują niesamowite widoki z Twojego nowego apartamentu!

Na terenie ośrodka znajduje się 53 apartamenty i apartamenty hotelowe, dodatkowo lobby, restauracja i kawiarnia. Kompleks oferuje centrum odnowy biologicznej z podgrzewanym odkrytym basenem przez cały rok, zimowy basen o temperaturze 36 ° C, 2 sauny, kabinę na podczerwień i strefy relaksacyjne. Do dyspozycji jest 58 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 10 miejsc parkingowych na zewnątrz.

Ten nowoczesny kompleks został zbudowany z naturalnych materiałów regionalnych, takich jak drewno, kamień, skóra itp. Eleganckie kuchnie, ekskluzywne meble łazienkowe, balkony i tarasy z panoramicznym widokiem na okoliczne góry spełnią nawet najbardziej wymagające wymagania. Niektóre apartamenty dysponują kominkiem i sauną. Wszystkie apartamenty zostaną przekazane w pełni umeblowane i wyposażone, aby można je było natychmiast wynająć.

Projekt jest już zakończony.

Świetna wiadomość dla inwestorów - w średnim okresie planowana jest budowa kolejek linowych i połączenia z terenem narciarskim Kitzbühel. Wstępne plany przewidują realizacje w latach 2020 - 2025.

Apartamenty się sprzedaje na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe przez kilka tygodni w roku, ale konieczny jest dalszy wynajem. Dla właścicieli nieruchomości jest zapewniona kompleksowa obsługa obejmująca zarządzanie nieruchomością i wynajem, bez obaw dla właścicieli nieruchomości. Umowa z firmą wynajmującą się podpisuje na 15 lat. Do podziału dochodu i kosztów służy  tzw. pool system. Wszystkie koszty i przychody zostaną rozdzielone między poszczególnych właścicieli proporcjonalnie do ceny zakupu apartamentu, w tym wyposażenia i kosztów dodatkowych. Przychody z najmu są przekazywane właścicielom apartamentów co pół roku na ich konto bankowe.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza w dalszym postępowaniu z własnością - tj. można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie w trakcie kolejnej umowy najmu. Z przyjemnością udzielimy na życzenie dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i użytkowania.

Zainteresowała Cie ta oferowaną nieruchomością? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: