Apartamenty wellness z panoramicznym widokiem na Gastein

Numer referencyjny: AL20059
Kraj: Austria
Region: Gastein
Miasto: Bad Gastein
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 70.00 m2 - 100.00 m2
 
Cena:
215.000 € - 419.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Przedstawiamy ośrodek apartamentów, który dzięki swojemu położeniu na wzniesieniu wyróżnia się fantastycznymi widokami na góry i dolinę Gastein. Zaledwie 25 metrów od stacji kolejki linowej Graukogelbahn oferuje kilka luksusowych apartamentów. Ośrodek dysponuje przestronnym centrum odnowy biologicznej o powierzchni 400 m2 z krytym basenem z podgrzewaną wodą i saunami. Na terenie ośrodka znajduje się również restauracja. Dla maksymalnego komfortu są garaże podziemne, winda i przechowalnia sprzętu narciarskiego. Jest to jeden z najlepszych kurortów apartamentowych w Bad Gastein, zaledwie kilka minut spacerem od centrum tego słynnego uzdrowiska ze sklepami, restauracjami, barami après-ski i usługami spa. Apartamenty sprzedawane są na własność prywatną wraz z kompletnym wyposażeniem.


Bad Gastein

Bad Gastein to znane na całym świecie uzdrowisko w Parku Narodowym Wysokie Taury. Centrum miasta zostało zbudowane na stromych zboczach wokół wodospadu i charakteryzuje się stromymi i wąskimi uliczkami. Latem i zimą okolica oferuje szereg atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Latem znajdziesz ponad 350 km dobrze oznakowanych szlaków turystycznych, niezliczone rodzinne trasy rowerowe, kilka odkrytych basenów, korty tenisowe, 18-dołkowe pole golfowe i wiele więcej. Zimą dolina Gastein z terenami narciarskimi Stubnerkogel - Angertal - Schlossalm, Dorfgastein - Grossarl i Sportgastein oferuje szeroką gamę stoków o długości do 2700 metrów, łącznie 200 km tras i 51 wyciągów. Dzięki ponad 9 km dobrze utrzymanych tras dolina Gastein jest także rajem dla narciarzy biegowych. Alpentherme w Bad Hofgastein, Felsentherme w Bad Gastein i Heilstollen w Gastein zapewniają doskonały wypoczynek i relaks.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną 

Ośrodek oferuje na sprzedaż apartamenty z 2 - 3 sypialniami i 2 łazienkami ze wspaniałym widokiem na dolinę Gastein. Apartamenty sprzedawane są wraz z kompletnym wyposażeniem. W sprawie aktualnej dostępności poszczególnych apartamentów prosimy o kontakt. 


Dalszy wynajem apartamentów

Apartamenty sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe, ale dalsze wynajmowanie musi być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości zapewniona jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania wynajmu. Na życzenie chętnie udzielimy dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: