Apartamenty z luksusowym widokiem w regionie olimpijskim

Numer referencyjny: MR19775
Kraj: Austria
Region: Seefeld in Tirol
Miasto: Moesern
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Zwiększenie wartości nieruchomości
Wielkość: 66.00 m2 - 134.00 m2
 
Cena:
277.000 € - 774.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Nabywca nie płaci prowizji!

Chcesz być właścicielem nowego apartamentu z przepięknym widokiem? Chcesz zainwestować w projekt, który jest budowany przez renomowanego dewelopera? Chcesz uzyskać atrakcyjny dochód z wynajmu i korzystać z apartamentu tylko przez kilka tygodni w roku? To dobrze trafiłeś!

Działając w charakterze przedstawiciela dewelopera na Polskę, oferujemy całkowicie nowy projekt apartamentów w miasteczku Mösern w pobliżu znanego tyrolskiego ośrodka Seefeld in Tirol. Mösern jest zlokalizowany w słonecznym miejscu centralnej części Tyrolu na wysokości 1 245 m nad poziomem morza. Z miejsca, w którym nowy projekt będzie usytuowany, można rozkoszować się przepięknym widokiem na dolinę rzeki Inn i okoliczne góry. W samym miasteczku Mösern znajduje się kilka sklepów i restauracji. Nieopodal znajduje się Innsbruck – stolica landu Tyrol. Miasto Seefeld in Tirol z szeroką ofertą sklepów, restauracji, barów i in. jest odległe o 3 km od lokalizacji projektu.

Region olimpijski Seefeld wabi do aktywnego spędzania urlopu zarówno latem, jak i zimą. Perfekcyjnie przygotowane trasy biegowe do stylu klasycznego i łyżwowego czekają dosłownie przed drzwiami. W 2019 roku odbędą się tu Mistrzostwa Świata w biegu na nartach FIS Nordische Ski - WM 2019. Nieopodal resortu znajduje się jezioro Moserer See, które jest jednym z najcieplejszych jezior w Tyrolu i latem można się w nim kąpać.

Nowy projekt obejmuje 39 apartamentów. Za sprawą świetnego położenia na wywyższeniu i sprytnych pomysłów architekta prawie wszystkie apartamenty oferują zapierający dech w piersiach widok na dolinę rzeki Inn i okoliczne góry.

Kompleks będzie dysponować recepcją, restauracją z tarasem widokowym, fitness oraz wellness z basenem infinity. Apartamenty są sprzedawane kompletnie urządzone i wyposażone. Do każdego apartamentu przynależy miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Deweloper kładzie nacisk na stosowanie dobrej jakości materiałów. Jego styl architektoniczny odznacza się gustownym połączeniem nowoczesnych fragmentów z tradycyjnym stylem alpejskim przy wykorzystaniu wielu elementów naturalnych.

Budowa powinna ruszyć jesienią 2018 roku. Zakończenie całego kompleksu zaplanowano na sezon zimowy 2019/2020.

Apartamenty są przeznaczone na sprzedaż na własność, niemniej jednak właściciel ma obowiązek komercyjnego wynajmowania nabytej nieruchomości. Z nieruchomości można korzystać we własnym zakresie przez kilka tygodni w roku, lecz dalsze jej wynajmowanie musi przeważać. Dla właścicieli nieruchomości zapewniono kompleksowe usługi w zakresie jej zarządzania i wynajmowania, dzięki czemu właściciele nie muszą podejmować żadnych starań. Przewidywana rentowność przed opodatkowaniem i po odliczeniu kosztów eksploatacyjnych osiąga w zależności od typu apartamentu nawet 4,52 % w pierwszym roku użytkowania. W kolejnych latach oczekuje się dodatkowy wzrost dochodów z wynajmu.

Warunek dalszego wynajmowania nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania umowy o dalszy wynajem komercyjny.

Na życzenie chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i użytkowania we własnym zakresie.

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, a także zapewnimy oględziny nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +420 733 532 291
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: