Bądź pierwszy! Zupełnie nowy projekt, w Pitztal!

Numer referencyjny: MR19367
Kraj: Austria
Region: Söden/Ötztal
Miasto: Mittelberg, Pitztal
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Zwiększenie wartości nieruchomości
Wielkość: 113.68 m2
 
Cena:
960.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Przedsprzedaż na zakup mieszkań i domków!

Z przyjemnością, oferujemy ekskluzywnie nowy projekt mieszkań i domków jednorodzinnych w Pitztal na wysokości 1640 metrów!

Unikalny kompleks zostanie wybudowany w Mittelberg na najwyższym lodowcu w Austrii. Zostanie on zaprojektowany jako ski in / ski out, co oznacza, że masz na nartach na stokach i stoków narciarskich. Kompleks położony jest na wysokości 1640 metrów, ale można jeździć na nartach na wysokościach znacznie przekraczających 3000 m (3440 m npm). Pitztal oferuje sezon zimowy od połowy września do połowy maja. Co więcej? Oczekuje się, że w ciągu najbliższych dwóch lat będzie łączyć lodowiec Pitztal Glacier w Sölden. Ten nowy wyciąg powinien być zbudowany w odległości 150 metrów od kompleksu.

Kompleks będzie składał się z 9 apartamentów w budynku głównym oraz 7 domków jednorodzinnych.

Wspólne obszary kompleksu to restauracja, bar, lobby, mały sklep z podstawowymi artykułami żywnościowymi, recepcji, podziemny garaż, spa z sauną, kabiną na podczerwień i basenem, centrum fitness, ogród z naturalnym stawem o różnych głębokościach, dla dzieci i prywatnymi przechowalniami dla właścicieli.

Budowa kompleksu zostanie rozpoczęta pod koniec marca 2017 roku i powinna zostać zakończone do grudnia 2017 r.

Apartamenty i domki są zaprojektowane tak, aby użyć kombinacji własnego wypoczynku i wynajmu komercyjnego. Wynajem dla turystów gwarantuje profesjonalna agencja, więc jako właściciel nieruchomości nie będziecie Państwo mieli żadnych zmartwień. W dodatku zarobek z wynajmu to dodatkowy atrakcyjny dochód.

Umowa najmu zostanie zawarta na okres 10 lat. Właściciel może korzystać z apartamentu  przez około 6 tygodni w roku.

Pitztal szczyci się dwoma "NAJ". Jest tu najmłodszy i jednocześnie najwyższy lodowiec w Austrii. Znajdująca się tu drugi najwyższy szczyt w Austrii. - Wildspitze o wysokości 3,774 metrów Kabel Pitz-Panoramabahn największym wyciągiem w austriackich Alpach, można dostać się do wysokości 3440 metrów, skąd można zjechać stromą i najdłuższą trasę zjazdową z powrotem w dół. Narciarze mogą spróbować w sumie 85 km tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności.

Czy są Państwo zainteresowani nieruchomością? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub umówić się na wycieczkę po nieruchomości w Austrii. Rellox oferuje obiekt bezpośrednio od dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji nieruchomości.

Foto: View Apart/ Shutterstock.com, Jane Biriukova/ Shutterstock.com

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +420 733 532 291
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: