Bajeczny apartament wśród pięknych alpejskich krajobrazów

Numer referencyjny: IM19801
Kraj: Włochy
Region: Livigno & Bormio
Miasto: San Nicoló Valfurva
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 70.00 m2
 
Cena:
249.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Chcielibyśmy zaoferować Państwu ten wspaniały apartament, położony wśród pięknej alpejskiej przyrody w obszarze San Nicoló Valfurva we Włoszech. W pobliżu znajduje się popularny ośrodek, który oferuje liczne nartostrady, wyciągi i trasy biegowe.

Apartament ma powierzchnię 70 m2 i składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni i łazienki. W salonie znajduje się kominek, który zaprasza na romantyczne wieczory przy kieliszku. Z apartamentu rozciąga się piękny widok na góry.

Do apartamentu należy również ogród. Garaż i piwnica są sprawą oczywistą.

Ośrodek narciarski Santa Caterina Valfurva, który w 2005 roku wraz z ośrodkiem Bormio był miejscem mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim, oferuje wspaniałe warunki śniegowe i 35 km tras zjazdowych. Możesz także spróbować nocnej jazdy na nartach. Na nartach biegowych możesz poruszać się po bajkowych krajobrazach na doskonale przygotowanych trasach biegowych. Zaletą jest bliskość znanych ośrodków narciarskich Livigno i Bormio.

Obszar Livigno i Bormio

Oferujemy Państwu do zakupu nieruchomości w pobliżu wyciągów i nartostrad oraz domy rodzinne w lokalizacjach Livigno, Bormio, Valfurva, Valdidentro i Valdisotto. Livigno jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich wśród czeskich turystów odwiedzających włoskie góry. Geograficznie nie należy już do Dolomitów, ale raczej do Alp włoskich. Znajduje się w otwartej dolinie rzeki Aqua Granda na wysokości 1.800 metrów nad poziomem morza, w bezpośrednim sąsiedztwie granicy ze Szwajcarią. Właśnie połączenie ze Szwajcarią przez tunel transgraniczny Munt la Schera sprowadza do Livigno miłośników narciarstwa z całej Europy. Można korzystać z ogółem 115 kilometrów wspaniale przygotowanych nartostrad, słonecznej pogody, wspaniałej kuchni włoskiej, restauracji i kawiarni. Livigno nie tylko zimą tętni życiem. Również latem można tu spędzić niezapomniane, aktywne wakacje. 

A to nie wszystko. Livigno korzysta ze strefy wolnocłowej – nie obowiązuje tu VAT ani podatek akcyzowy. W przystępnych cenach można kupić tu zwłaszcza odzież, paliwo, alkohol i perfumy. 

Wszystko to sprawia, że Livigno to bogate miasteczko w Alpach, które przez cały rok przyciąga gości z Czech i całej Europy. Zaletą jest łatwy dojazd z Czech w przeciwieństwie do innych ośrodków w Dolomitach (ok. 700 km z Pragi do Livigno.) 

Pobliski ośrodek alpejski Bormio (tylko 35 km od Livigno) słynie głównie z organizacji regularnych zawodów pucharu świata w narciarstwie alpejskim na nartostradzie Pista Stelvio.  

Jesteście Państwo zainteresowani zakupem nieruchomości w obszarze Livigno i Bormio we Włoszech? Prosimy o kontakt, chętnie zapewnimy obejrzenie odpowiednich nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: