Budowa nowych apartamentów w pobliżu Schladming

Numer referencyjny: SH19810
Kraj: Austria
Region: Schladming/Ramsau am Dachstein
Miasto: Oblarn
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 57.51 m2 - 82.57 m2
 
Cena:
189.280 € - 252.598 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Status mieszkania wolnoczasowego

Chcielibyśmy Państwu zaproponować projekt z 30 nowymi apartamentów w pobliżu Schladming.

Projekt znajduje się w miejscowości Ȍblarn, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od słynnego i popularnego ośrodka narciarskiego Schladming.

Mieszkania zostaną wybudowane w kompleksie 5 dwupiętrowych budynków. Budynki zostaną zaizolowane, co oznacza oszczędność kosztów ogrzewania. Oczekiwane koszty operacyjne wynoszą około 1,5 - 2 EUR / m2.

Apartamenty mają rzadki status użytkowania wolnoczasowego, co oznacza, że możne je dalej wynajmować, ale nie jest to konieczne. Apartamenty mają powierzchnię 57,5 - 66,94 m2. Cena zakupu apartamentów obejmuje urządzenia sanitarne, płytki łazienkowe, parkiety, ogrzewanie podłogowe i drzwi. Meble i kuchnia nie są wliczone w cenę zakupu. Każdy właściciel może zaaranżować mieszkanie według własnego gustu.

Każdy apartament posiada balkon lub taras, a apartamenty na parterze mają własny ogród.

Do każdego apartamentu konieczne jest wykupienie miejsca postojowego (carpot) i komórki lokatorskiej. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca parkingowego na zewnątrz.

Budowa projektu zostanie przeprowadzona w dwóch etapach - najpierw budynki D i E, które są obecnie w sprzedaży, a rok później wybudowane zostaną budynki A, B i C.

Budowa pierwszego etapu projektu już się rozpoczeła i powinna zakończyć się na jesień 2020 r. Rozpoczęcie budowy drugiego etapu projektu jest z kolei zaplanowane ne wiosnę 2020 r.

Ȍblarn to wioska otoczona górami, pośrodku doliny Ennstal, licząca 2 057 mieszkańców. Znajduje się w pobliżu słynnego ośrodka narciarskiego Schladming - około 25 km. We wsi dostępna jest piekarnia, Spar, kawiarnia, kiosk, banki - Raiffeisenbank i Sparkasse, itp.

W razie zainteresowania lub pytań zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: