Czteropokojowy apartament w spokojnej części uzdrowiska

Numer referencyjny: SG19987
Kraj: Austria
Region: Gastein
Miasto: Bad Gastein
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 78.10 m2
 
Cena:
190.164 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez obowiązku dalszego wynajmu

Oferujemy czteropokojowy apartament wakacyjne w spokojnej części uzdrowiska Bad Gastein, a jednocześnie w niewielkiej odległości od sklepów, term, kolejki linowej Stubnerkogelbahn, stacji kolejowej, ścieżek rowerowych i tras biegowych.

Bad Gastein to znane na całym świecie uzdrowisko w Parku Narodowym Wysokie Taury. Centrum miasta zostało zbudowane na stromych zboczach wokół wodospadu i charakteryzuje się stromymi i wąskimi uliczkami. Latem i zimą okolica oferuje szereg atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Latem tu znajdziesz ponad 350 km dobrze oznakowanych szlaków turystycznych, niezliczone rodzinne trasy rowerowe, kilka odkrytych basenów, korty tenisowe, 18-dołkowe pole golfowe i dużo więcej. Zimą dolina Gastein z terenami narciarskimi Stubnerkogel - Angertal - Schlossalm, Dorfgastein - Grossarl i Sportgastein oferuje szeroką gamę tras zjazdowych o długości do 2700 metrów, łącznie 200 km stoków i 51 wyciągów. Dzięki ponad 9 km dobrze utrzymanych tras dolina Gastein jest także rajem dla narciarzy biegowych. Alpentherme w Bad Hofgastein, Felsentherme w Bad Gastein lub Heilstollen w Gastein zapewniają doskonały wypoczynek i relaks.

Apartament znajduje się na 1 piętrze w pięciopiętrowym domu z 1963 roku i składa się z sypialni, 2 pokoi dziecięcych, łazienki, osobnej toalety, kuchni z salonem i jadalnią. Stąd również jest wyjście na słoneczny balkon od strony południowej o powierzchni 5,81 m2.

Oprócz ogrzewania elektrycznego do ogrzewania można wykorzystać piec opalany drewnem.

Do apartamentu przynależy piwnica.

Jest to apartament wypoczynkowy i nie jest możliwy dalszy wynajem turystyczny.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. Zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: