Dom rodzinny na Sardynii, 3 km od morza

Numer referencyjny: SO18738
Kraj: Sardynia
Miasto: Posada - Sardynia
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 200.00 m2 - 400.00 m2
 
Cena:
250.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Budynek z 1975 roku o powierzchni 200 m2 znajduje się na pięknym terenie (100 m2). Na parterze jest 5 sypialni, jadalnia oraz pomieszczenia gospodarcze. Podłoga została wyłożona marmurem. Cały budynek ogrzewają kominki - jeden znajduje się w kuchni, drugi w jadalni. Dom ma dwa tarasy i jedno miejsce parkingowe. Pierwsze piętro jest jeszcze niedokończone (taki sam metraż, jak parter). Dzięki dużej powierzchni mieszkalnej nieruchomość można wykorzystać także do celów komercyjnych, np. zorganizować pensjonat, restaurację lub np. pizzerię.

Posada to malownicza wioska w północno-wschodniej Sardynii. Na stałe mieszka tu 3000 obywateli. Nie zabraknie tu różnych sklepów, restauracji, barów, hoteli itp. Do najbliższego portu i lotniska jest zaledwie 50 km.

Sardynia to druga pod względem wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym. Wraz z pobliskimi wyspami tworzy region administracyjny we Włoszech. Wybrzeża wyspy są najczęściej skaliste, z kilkoma szerokimi, głębokimi zatokami, licznymi przesmykami i wieloma mniejszymi wyspami. Warto zobaczyć warowne wieże obserwacyjne z połowy II tysiąclecia p.n.e.. Na wyspie znajduje się ich około 7 tysięcy.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: