Dom w stylu skandynawskim, zaledwie 10 m od morza

Numer referencyjny: PM19950
Kraj: Chorwacja
Region: Rogoznica
Miasto: Rogoznica
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 137.00 m2
 
Cena:
620.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Dom znajduje się w pierwszej linii brzegowej i jest idealnym schronieniem dla rodzin z małymi dziećmi i dla tych, którzy chcą cieszyć się nietkniętą przyrodą w basenie Morza Śródziemnego. Tuż obok domu znajduje się żwirowa plaża. Najbliższy sklep znajduje się dwa kilometry od domu, a do kawiarni jest przyjemny spacer.

Dom stoi na działce o powierzchni 280 m2. Składa się z parteru (82 m2) i pierwszego piętra (55 m2). Dodatkowo w domu jest piwnica o powierzchni 8 m2 z miejscem na pralkę i zamrażarkę.

Parter składa się z dwóch sypialni, łazienki, kuchni połączonej z jadalnią i salonem. Z salonu jest dostęp do tarasu ze wspaniałym widokiem na morze i dostępem do ogrodu. Ogród otoczony jest śródziemnomorskimi roślinami, takimi jak figi, lawenda, rozmaryn, drzewa oliwne i cytrynowe.

Piętro jest podzielone na dwa oddzielne mieszkania. Każde z nich ma sypialnię z łazienką, kuchnię połączoną z salonem i dostępem do balkonu. Wszystkie łazienki wyposażone są w ogrzewanie podłogowe.

Na parterze można zrelaksować się na jednym z dwóch tarasów o łącznej powierzchni 47 m2, dodatkowo balkon na pierwszym piętrze wynosi około 20 m2. Ponadto dom oferuje taras w ogrodzie (30 m2) i parking (50 m2).

Czy jesteś zainteresowany tą nieruchomością? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub pomożemy zorganizować odwiedzenie nieruchomości.

 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: