Domki szeregowe bezpośrednio na stoku narciarskim

Numer referencyjny: SR19928
Kraj: Austria
Region: Inne obszary
Miasto: St. Lambrecht
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Cena:
414.000 € - 496.800 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości!

Przedstawiamy nowy ośrodek domków szeregowych położony bezpośrednio na stoku narciarskim Grebenzen w pobliżu St. Lambrecht. Dzięki podwyższonej pozycji kompleksu można podziwiać wspaniałe widoki na centrum miasta i okoliczne góry. Domki można wykorzystać dla siebie, swojej rodziny lub przyjaciół przez cały rok bez konieczności dalszego wynajmu. Jeśli jednak chcecie wynająć nieruchomość, możecie skorzystać z usług agencji, która zajmie się wynajmowaniem. Domek rekreacyjny może się tak stać ciekawą inwestycją.

Zabawa latem i zimą

St. Lambrecht z jego 1028 m n. p m. jest najwyżej położonym miastem w Styrii. Położone pomiędzy krajami związkowymi Styria i Karyntia, jest to atrakcyjne miejsce na wakacje z szeroką gamą zajęć rekreacyjnych w sezonie letnim i zimowym. Można zagrać w golfa z widokiem na Alpy i się cieszyć pieszą lub rowerową wycieczką. Wiele oznakowanych szlaków poprowadzi Cię przez najpiękniejsze miejsca w okolicy. Miłośnicy adrenaliny mogą spróbować paralotniarstwa, parasailngu w wyścigach Red Bull F1.

Ośrodek narciarski Grebenzen jest otwarty od końca listopada do połowy marca. Dzięki 12 km przygotowanych tras (74% czerwonych, 24% niebieskich i 2% czarnych) jest idealny dla rodzin z dziećmi. Bardziej zaawansowani narciarze mogą spróbować lokalnego slalomu wyścigowego, na którym zdobył tytuł legendarny Hermann Maier. W okolicy znajduje się kilka innych ośrodków narciarskich - St. Lorenzen - Murau, Frauenalpe, Lachtal, Turracher Höhe i inne. Dla miłośników freeridu jest do dyspozycji13 km tras. W okolicy można znaleźć również około 50 km tras biegowych.

Ośrodek z bezpośrednim dostępem do stoku narciarskiego 

Ośrodek oferuje w sumie 22 nowoczesnych domków szeregowych na sprzedaż na własność prywatną. Z głównego wejścia do kompleksu jest bezpośredni dostęp do stoku narciarskiego. Dla maksymalnego komfortu jest do dyspozycji restauracja i spa. Można także skorzystać z usług sąsiedniego hotelu 4*.

Domki zostały zbudowane z wysokiej jakości materiałów. Inwestor może wybierać spośród kilku domków - wyposażonych lub nie. Każdy domek ma miejsce parkingowe w garażu i miejsce parkingowe przed domem.

Bez konieczności wynajmu

Oferowane domki mają rzadki status tak zwanego użytku rekreacyjnego, co oznacza, że z apartamentów można korzystać na potrzeby swoje, swojej rodziny i przyjaciół bez konieczności dalszego wynajmu. Jeśli jednak chcecie domek wynajmować, nie stanowi to problemu - profesjonalna agencja chętnie z wynajmem pomoże.

Domki na sprzedaż na własność prywatną

Oferujemy kilka domków, których wnętrza czekają na wykończenie zgodnie z życzeniami nowego właściciela. Właściciel może wybrać według swojego gustu i życzeń podłogi, płytki, kuchnię, drzwi wewnętrzne i wszystkie meble. Mogą więc za dodatkową opłatą zostać wyposażone pod klucz.

Ośrodek obejmuje również kilka domków, które są sprzedawane wraz z kompletnym wyposażeniem i które są obecnie wynajmowane przez agencję lub sąsiedni hotel. Przez pierwsze dwa lata można skorzystać z gwarantowanego dochodu z wynajmu w wysokości 3,5% ceny zakupu domku netto. Przychody te są już po potrąceniu miesięcznych kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem. W tym wypadku, z domku można korzystać na własne potrzeby przez 4 tygodnie w ciągu roku, a przez resztę roku jest wynajmowany.

Jednak u wszystkich rodzajów domków można wybrać, czy chcemy korzystać z nieruchomości tylko na swoje potrzeb, czy też ją dalej wynajmować.

Jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy jej odwiedzenie w Austrii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: