Donald Trump otworzył nowy ośrodek golfowy w Dubaju

Numer referencyjny: DP19142
Kraj: Dubaj/ZEA
Miasto: Dubaj
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Wielkość: 398.00 m2 - 1190.00 m2
 
Cena:
7.209.000 AED - 28.295.000 AED (EUR, PLN, USD, CHF, AED) Orientacyjne przeniesienie z AED

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!

Unikalne oferty luksusowe wille w zamkniętym osiedlu. Legendarny amerykański deweloper Donald Trump połączył siły z pojawieniem się nowego i wyjątkowego projektu. Teraz możesz stać się jej częścią.

Oferujemy wyjątkową okazję do inwestowania w nieruchomości i mieszkania w luksusowym strzeżonym osiedlu. Legendarny amerykański inwestor nieruchomości Donald Trump jest zaangażowany w tworzenie ekskluzywnego klubu golfowego Trump International Golf Club Dubai.

Sercem i perłą projektu jest największy klub golfowy w Dubaju, ekskluzywne pole golfowe, pięciogwiazdkowy Trump Spa & Wellness Center oraz ograniczona liczba luksusowych rezydencji w zamkniętym osiedlu. Te wolnostojące wille położone w zielonym parku i tuż przy polu golfowym, są one zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Ivanka Trump jest zaangażowany w unikalnej konstrukcję luksusowych wnętrz. Każda z willi jest przestronna i jasna z naciskiem na najwyższej jakości materiały, harmonię i funkcjonalność. W willi znajduje się ogród z basenem i miejscem parkingowym. Możesz wybrać jedną z willi o różnych rozmiarach i układach.

Cały ośrodek, który jest częścią willi Trump Estates jest inspirowany duchem Beverly Hills. Ośrodek jest otoczony alejami handlowymi ze sklepami, restauracjami i kawiarniami, duży basen z piaszczystą plażą, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i boiska do koszykówki, największego lodowiska w Dubaju, Water World, place zabaw, kino, międzynarodowe szkoły dla dzieci i niezliczone Inne opcje dla zadowolenia z pobytu w Dubaju. Usługi concierge są dostępne 24 godziny na dobę.

Ty też możesz stać się jednym z wybranych. Rellox teraz oferuje najnowsze dostępne wille w projekcie Trump Estates w Dubaju. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, który jest notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości. Możemy przygotować wizytę w Dubaju i osobistą wycieczkę po nieruchomości - odbierzemy Cię na lotnisku i zorganizujemy miły pobyt w Dubaju. Zakończenie prac przewidziano w grudniu 2016. Aktualne informacje na temat cen i dostępności willi - prosimy o kontakt.

Trump International Golf Club w Dubaju

Trump International Golf Club Dubai jest pierwszym tego rodzaju na Bliskim Wschodzie, z którym legendarny amerykański deweloper połączył swoje nazwisko. 18. dołkowe pole golfowe (par 71 Championship course) zaprojektowane przez słynnego architekta Gil Hanzy. Sam klub jest największą tego typu inwestycją w Dubaju i można spodziewać się pięciogwiazdkowego spa i wellness, najnowocześniejszego fitness, sauny i jacuzzi. Twoje zmysły zachwyci nawet imponujące zaplecze kompleksu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: