Doskonałe apartamenty zaledwie 200 m od plaży, Wyspy Kanaryjskie

Numer referencyjny: CB18840
Kraj: Wyspy Kanaryjskie
Miasto: Teneryfa
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 196.00 m2 - 224.00 m2
 
Cena:
347.255 € - 405.028 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kompleks mieszkalny w atrakcyjnym zakątku Teneryfy na Wyspach Kanaryjskich. Apartamenty zaledwie 200 metrów od przepięknych plaży. Kilka pól golfowych w okolicy. Kompleksowe zaplecze usługowe i handlowe na terenie obiektu.

Najwyższy standard i komfort mieszkania w nowoczesnych apartamentach. Kuchnia zostanie gustownie oraz kompleksowo umeblowana i wyposażona. W budynkach zostaną zamontowane panele słoneczne do ogrzewania wody. Cena apartamentu zawiera podłączenie do internetu, telewizję satelitarną oraz telefon. Możliwość parkowania w garażu.

Widok na morze z apartamentów umieszczonych na najwyższych piętrach (posiadają także tarasy). Apartamenty na parterze nie mają tarasów, ale za to prywatne ogródki.

Wszyscy mieszkańcy mogą korzystać z basenu dla dorosłych, basenu dla dzieci, kortu tenisowego oraz piwniczki na wino i małej winiarni. Cały teren jest zadbany i pięknie zaprojektowany, Wspaniałe, zielone zakątki idealne do relaksu.

Teneryfa to należąca do Hiszpanii wyspa na Oceanie Atlantyckim. Największa i najludniejsza wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich. Santa Cruz de Tenerife jest największym miastem na wyspie i zarazem stolicą. Na tej wyspie oraz Gran Canarii występuje kilka typów krajobrazu i kilka stref klimatycznych. Na Teneryfie znajdują się dwa obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO: wulkan Teide oraz zabytkowe miasto La Laguna.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: