Ekskluzywne apartamenty w prestiżowej La Marina de Sotogrande

Numer referencyjny: TW19855
Kraj: Hiszpania
Region: Costa del Sol
Miasto: San Roque, Cádiz
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 96.91 m2 - 144.50 m2
 
Cena:
404.000 € - 525.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji!

Kupno nieruchomości to nie tylko inwestycja. Jest to możliwość spełnienia swoich marzeń. Okazja, by żyć inaczej. W dowolnej chwili w ciągu roku rozkoszować się pięknym morzem, długimi piaszczystymi plażami, najlepszymi polami golfowymi czy wyśmienitą hiszpańską kuchnią prosto z domu. Zostań pierwszym właścicielem jednego z ekskluzywnych apartamentów w pobliżu prestiżowej przystani La Marina de Sotogrande.

Nowe apartamenty nie tylko dla żeglarzy

Nowy nadmorski kompleks obejmuje 56 apartamentów, oferujących piękny widok na La Marina de Sotogrande. Większość apartamentów dysponuje dwoma sypialniami, ale do wyboru jest również kilka z trzema sypialniami. Deweloper oferuje również możliwość przebudowy dwóch apartamentów na jeden obszerny apartament z 4 – 5 sypialniami. Apartamenty są bardzo nowoczesne i jasne, należą do nich również prywatne tarasy zorientowane na wschód i południowy wschód, na których można się do syta cieszyć słońcem, światłem, cudownymi widokami i atmosferą tego uroczego miejsca. Do każdego apartamentu należy także miejsce parkingowe i składzik. Jedno i drugie jest już zawarte w cenie kupna. Częścią prywatnego resortu są baseny i pięknie utrzymane ogrody.

Najbardziej prestiżowy obszar mieszkalny południowej Hiszpanii

Kup apartament w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów mieszkalnych południowej Hiszpanii i korzystaj z usług na najwyższym poziomie w przystani La Marina de Sotogrande, blisko yacht clubu,  przepięknych plaż (zaledwie 5 minut drogi) lub Santa Maria Polo Club, jedynego w swoim rodzaju miejsca dla miłośników golfa i pola. W okolicy znajduje się 5 pól golfowych, z których najpopularniejsze to Valderrama (miejsce rozgrywek Ryder Cupu), Real Club de Sotogrande oraz San Roque Golf. Miejsce jest również idealne dla miłośników żeglarstwa, sportów wodnych, dla tenisistów czy wielbicieli paddle tenisa. W bezpośredniej bliskości można znaleźć wiele restauracji, sklepów, klub tenisowy, klub sportów wodnych czy boisko do paintballa.

Lokalizacja

Sotogrande/ San Roque znajduje się ok. 25 km od Gibraltaru, międzynarodowego lotniska w Gibraltarze i około 100 km od międzynarodowego lotniska w Maladze, mającego bezpośrednie całoroczne połączenie lotnicze z Pragą.

Termin budowy

Budowa już się rozpoczęła. Dokończenie resortu planowane jest na listopad 2020 roku.

Kontakt z nami

Czy zainteresowała was oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na wasze pytania lub zorganizujemy obejrzenie nieruchomości w Hiszpanii. Ponieważ oferujemy projekt prosto od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości!

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: