Ekskluzywny 5* resort z mariną i prywatną piaszczystą plażą niedaleko Triestu

Numer referencyjny: RK19636
Kraj: Włochy
Region: Adriatic coast
Miasto: Sistiana
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 86.40 m2 - 248.88 m2
 
Cena:
340.000 € - 2.100.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Ekskluzywna rezydencja z zachwycającym widokiem znajduje się w zatoce Sistiana, zaledwie parę minut od centrum Triestu i niecałą godzinę drogi od Wenecji. Lotnisko w Trieście oddalone jest zaledwie o 15 minut jazdy samochodem, a autostrada A4 znajduje się w odległości niecałych 5 minut. Do Chorwacji i Słowenii bardzo łatwo jest dotrzeć samochodem lub statkiem. Z Pragi do zatoki Sistiana można dojechać samochodem w niecałe 8 godzin, z Brna w około 6 godzin.

Miejsce to jest bogate w kulturę, historię i piękno natury. Jest to raj z nietkniętą przyrodą, romantycznymi klifami nad morzem oraz śródziemnomorską roślinnością. Żeglarstwo, golf, turystyka górska, jazda konna, zabawa w barach koktajlowych w zatoce lub kolarstwo górskie – to tylko część najbardziej popularnych miejscowych rozrywek.

Cały kompleks rozpościera się na powierzchni 35 hektarów i składa się z 460 jednostek mieszkalnych o powierzchni od 50 m2 do 400 m2. Wszystkie jednostki mają widok na morze. Podczas budowy korzystano z nowoczesnych materiałów, jak szkło i stal, które połączono z drewnem i miejscowym kamieniem. Nie ma tu ruchu, smogu ani hałasu, ale i tak, dzięki systemowi parkingów podziemnych, można dojechać samochodem aż do rezydencji. Do dyspozycji jest 830 prywatnych garażowych miejsc parkingowych i 390 publicznych garażowych miejsc parkingowych.

Częścią resortu jest również 5-gwiazdkowy luksusowy hotel, oferujący bezpośredni dostęp do fantastycznej prywatnej plaży, gdzie można cieszyć się morzem w eleganckiej i intymnej atmosferze Beach Clubu. Miłośnicy pływania z pewnością docenią również 3 sąsiednie baseny. W hotelu znajduje się restauracja oferująca miejscową kuchnię włoską, a także śródziemnomorską i międzynarodową. Znajduje się tu także najwyższej klasy spa, centrum fitness i wellness z pomieszczeniem do relaksacji, siłownią, sauną, hammamem, jacuzzi itp.

Przy kompleksie znajduje się marina, oferująca za opłatą możliwość kotwiczenia. Kto nie ma własnej łodzi, może skorzystać z usług wypożyczalni w Yacht Clubie.

Resort obejmuje ekskluzywne rezydencje różnych typów, które charakteryzuje komfort, prywatność i luksus. Kupujący ma możliwość wybrania spośród kilku możliwości (studio aż po apartamenty z 3 sypialniami z ogrodem lub tarasem) w tradycyjnych domach typu borgo lub w nowoczesnych segmentach.

Nieruchomości sprzedawane są nieurządzone, jednak właściciele za dopłatą mogą skorzystać z usług miejscowego studia projektowego. Można się także zdecydować na skorzystanie z programu dalszego wynajmu swojej jednostki.

Resort zapewnia ochronę 24 godziny dziennie. Różne poziomy całego kompleksu połączone są windami, które zapewniają łatwy ruch. Regularna konserwacja, sprzątanie, opieka nad ogrodem oraz zarządzanie wszystkimi systemami w przestrzeniach publicznych są oczywistością. Zarządzanie nieruchomościami i usługi sprzątania oferowane są również prywatnym osobom. Właściciele mogą korzystać również z usług concierge, czy chodzi o zapewnienie relaksu w spa, czy o znakomitą kolację w miejscowej restauracji.

Spółka Rellox oferuje ten kompleks we współpracy z deweloperem. Kupujący nie płaci więc prowizji od nieruchomości!

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: