Ekstrawagancka i niesamowicie luksusowa willa w pobliżu Cabarete

Numer referencyjny: SC17166
Kraj: Dominikana
Miasto: Cabarete
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 1700.00 m2
 
Cena:
2.999.999 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Nieruchomość położona 10 minut od miasta Sosúa i zaledwie 20 minut od lotniska międzynarodowego Puerto Plata, z którego każdego dnia odlatują samoloty np. do Nowego Jorku.

Jest to dwupoziomowy dom położony na terenie o powierzchni 3 ¾ akra w spokojnej okolicy, ale niedaleko miasta. Z willi i terenu roztaczają się przepiękne widoki na okoliczne wzgórza i góry. Willa jest częścią zespołu mieszkaniowego, na którego terenie znajdują się nieruchomości o wartości przekraczającej milion dolarów.

Główna brama otwiera się na brukowaną drogę dojazdową wzdłuż której wysadzono specjalny gatunek palm rosnących szybciej od normalnych. Jadąc drogą mija się włoskie marmurowe fontanny, parking oraz kilka okazałych drzew otoczonych zadbanymi trawnikami z symetrycznymi ścieżkami. Wspaniałe miejsce do odpoczynku w cieniu w upalne dni.

Wchodząc do willi od razu trafia się do przestronnej, reprezentacyjnej jadalni gościnnej z dużym stołem z mahoniu w kształcie nerki z 12 ręcznie rzeźbionymi krzesłami. Po obu stronach jadalni są schody kręcone, a na odległych końcach pomieszczenia umieszczono dwie toalety. Z jednej strony znajduje się biblioteka z pokojem telewizyjnym i wspaniałym miejscem do spokojnego odpoczynku.

W budynku są cztery pokoje gościnne. Pokoje różnią się jedynie kolorem, ale wyposażenie i rozmieszczenie mają identyczne. Każdy z nich ma balkon, łazienkę z prysznicem, łóżko king-size, stół z krzesłem, lampę, wentylator i osiem drzwi francuskich, które umożliwiają doskonałe przewietrzenie pomieszczenia świeżym, górskim powietrzem. Pokoje gościnne nie wymagają klimatyzacji.

Do dyspozycji są w sumie trzy tarasy.

W domu znajduje się druga bardziej kameralna jadalnia z przepięknym stołem ośmioosobowym ze szklanym blatem. Przygotowano tu także bar i salon z TV SAT i nowoczesnymi odtwarzaczami.

Z jednej strony pomieszczenia trafia się do głównej kuchni z ręcznie rzeźbionym kredensem dowiezionym z Włoch. W kuchni umieszczono dwa podwójne zlewy, dwie duże lodówki z zamrażarką ze szklanymi drzwiami. Nie zabraknie tu także dużych kuchenek na prąd i gaz, podwójnego piekarnika oraz grilla na drewno. Pośrodku znajduje się pult do przygotowywania potraw.

Z drugiej strony jadalni umieszczono pralnię wyposażoną w pralkę oraz suszarkę. Obok jest wejście do garażu mogącego pomieścić od 2 do 4 samochodów.

Główny pokój umieszczony jest nad kuchnią. Można w nim znaleźć bar, aneks kuchenny, przestronny prysznic, jacuzzi, podwójną umywalkę, toaletę oraz meble cedrowe. Pokój podzielony jest na dwie części: pracownię oraz salono-sypialnię. W tej części umieszczono łóżko king-size dowiezione z Tajlandii z ręcznie rzeźbionymi dekoracjami z drzewa tekowego. Pomieszczenie jest przepiękne i zachwyca swoim luksusem i gustownymi dekoracjami.

Przestronny salon z dużym tarasem i niesamowitym widokiem jest idealny do odpoczynku w gronie rodzinnym, jak i do przygotowania przyjęcia. Pomieszczenie to w razie konieczności można rozdzielić na mniejsze pokoje.

W domu nie zabraknie pomieszczeń dla pomocy domowej, które umieszczone są nad pokojami gościnnymi. Znajduje się w nich kuchnia oraz łazienka z prysznicem, a także dodatkowa pralnia. Do tej części prowadzi osobne wejście.

Na terenie znajdują się trzy baseny umieszczone nad sobą i połączone różnymi tamami i spływami. Pomiędzy nimi jest jacuzzi. Przy najniższym basenie dla dzieci wybudowano łazienkę oraz prysznic zewnętrzny.

Z jednej strony dziedzińca znajduje się podwójna altanka. Pod dziedzińcem umieszczono zbiornik z 1000 hl czystej wody. Dom posiada własne zapasowe źródło energii o mocy 30kW. Generator umieszczony jest w pomieszczeniu przylegającym do głównego budynku i pod nim znajduje się dodatkowy zbiornik z wodą o pojemności 530 hl.

Z drugiej strony dziedzińca jest pomieszczenie z oczyszczalnią, która filtruje wodę doprowadzaną do domu. I pod tym pomieszczeniem umieszczono zbiornik na wodę o pojemności około 830 hl. Woda doprowadzana do obiektu pochodzi ze studni (dostarczy ponad 340 litrów na minutę bardzo czystej i smacznej wody).

W sumie willa dysponuje 6 pokojami, 3 kuchniami, 11 toaletami, przestronnym salonem, pokojem kinowym, pokojem z bilardem i stołem do tenisa, 2 pralniami, pomieszczeniami dla pomocy domowej, 3 basenami, jacuzzi oraz pomieszczeniem z generatorem.

Wewnętrzna linia telefoniczna, stajnie, korty tenisowe. Obiekt jest strzeżony przez całą dobę.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: