Kompleks mieszkaniowy przy wyciągu narciarskim, w sercu Ski Amade

Numer referencyjny: AC13563
Kraj: Austria
Region: St. Johann/Wagrain
Miasto: Wagrain
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 66.26 m2
 
Cena:


Sprzedane

Projekt mieszkaniowy znajduje się w miejscowości Wagrain w Austrii, w popularnym kurorcie narciarskim Salzburger Sport światowej. Jest to największy obszar narciarski w austriackich Alpach, który obejmuje szereg znanych ośrodków narciarskich, takich jak. Wagrain, Flachau, Zauchensee, St. Johann i Radstadt.

Oferowana Kompleks składa się łącznie z 57 mieszkań o powierzchni od 46,30 metrów kwadratowych do 69.91 m2. Apartamenty znajdują się zaledwie 200 metrów od wyciągu. Wyciąg krzesełkowy Grafenberg Express nowo podłączone do stacji kolejki linowej Flying Mozart, który umożliwia dostęp do całego obszaru narciarskiego Flachau i Altenmarkt!

Na terenie kompleksu znajduje się także duża restauracja z tarasem. Wszyscy mieszkańcy domu mogą korzystać ze spa, wyposażony w basen z brodzikiem dla dzieci brodzik, sauna, łaźnia parowa, pokój relaksacyjny i gabinet masażu. W hotelu znajduje się recepcja, hotel lobby, bar oraz kącik dla dzieci. 

Projekt ma na celu połączeniei własnego użycia oraz innych umów wynajmu. Właściciel mieszkania ma możliwość używania go przez kilka tygodni w roku, a resztę roku oferuje mieszkanie do wynajęcia. Zagwarantowane dochody z najmu jest w mniejszych mieszkaniach 10 000 EUR / rok dla większych mieszkań 14 800 EUR / rok. To ograniczenie jest gwarantowane dla dochódu minimalnego, w rzeczywistości może być dochód dla właściciela jeszcze wyższy.

W cenę wliczone jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym, prywatna piwnica i umeblowane apartamenty. Kompleks jest bardzo dobrze znany i ma świetną dostępność w okresie letnim i zimowym. Sprzedaż ostatnich kilku pozostałych mieszkań. Nie wahaj się kupić nowe mieszkanie, które pozwala zebrać dochody z najmu niemal natychmiast.

Czy jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub umówimy Cię na wizytę w nieruchomości w Austrii. Rellox oferuje nieruchomości bezpośrednio do dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: