Kompleks mieszkaniowy w pierwszej linii morza, Casares

Numer referencyjny: LH19454
Kraj: Hiszpania
Region: Costa del Sol
Miasto: Costa de Casares
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 76.10 m2 - 127.04 m2
 
Cena:
299.000 € - 595.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!

Oferujemy projekt mieszkaniowy w pierwszej linii morza i plaż na Costa de Casares, na jednym z najpiękniejszych miejsc na hiszpańskim Costa del Sol. Lokalizacja projektu jest absolutnie wyjątkowa - tutaj można cieszyć się ciszą i spokojem, podczas gdy szybko i łatwo dostać się do miasta Marbella i Sotogrande. W pobliżu kompleksu znajdują się liczne butiki, restauracje, bary, pól golfowych i szeroka gama sportów, rekreacji i imprez kulturalnych.

Rezydencja znajduje się w pierwszej linii od morza i oferuje bezpośredni dostęp do plaży. Możliwe jest również do korzystania z leżaków na wsi wokół basenów. Cały kompleks jest monitorowany systemem kamer, co gwarantuje wszystkim gościom i właścicielom mieszkań pełne bezpieczeństwo.

W miejscu zamieszkania, można wybierać spośród apartamentów dwupoziomowych dachowych z 1-2 sypialnie z dużymi tarasami i apartament z dwoma sypialniami. Każdy apartament posiada miejsce parkingowe i pomieszczenie do przechowywania. Wspólne obszary kompleksu należą ogrody i baseny z bezpośrednim dostępem do morza.

Apartamenty są wyposażone włoskich gresowych, w pełni wyposażone kuchnie, szafy, klimatyzację, sejf, przygotowując się do domu alarm, telefon itp Łazienki wyposażone są w meble łazienkowe, lustra, prysznicem i jacuzzi.

W przypadku zainteresowania może być złożone na mieszkania wynajmowane turystom i uzyskać atrakcyjne dochody z najmu.

Najbliższe międzynarodowe lotnisko znajduje się w Maladze, który jest o 90 km od kompleksu.

Czy oferowana nieruchomość przypadła Państwu do gustu? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub umówimy Cię na wycieczkę po nieruchomości w Hiszpanii. Rellox oferuje obiekt bezpośrednio do dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: