Lech, Ski Arlberg – Nowe luksusowe apartamenty

Numer referencyjny: MR19835
Kraj: Austria
Region: Arlberg
Miasto: Lech
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 126.00 m2 - 213.00 m2
 
Cena:
1.845.000 € - 4.115.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Kupujący nie płacą prowizji!

Prezentujemy nowy kompleks luksusowych apartamentów w prestiżowym ośrodku alpejskim Lech, należącym do słynnego Ski Arlberg, największego resortu narciarskiego w Austrii. Apartamenty położone są w samym centrum miejscowości, w pobliżu wszystkich udogodnień. Dzięki doskonałemu położeniu oferują cudowne widoki na Lech i okoliczne góry.

Kompleks

Kompleks wybudowany zostanie w tradycyjnym stylu architektonicznym, z zastosowaniem wielu naturalnych materiałów. Projekt obejmuje 14 nowych apartamentów z 2 – 4 sypialniami. Apartamenty posiadają luksusowe kuchnie w zabudowie oraz łazienki z najwyższej jakości wyposażeniem wraz z designerskimi armaturami. Apartamenty zostaną w pełni urządzone przez profesjonalistów, tak, aby od razu można było zacząć z nich korzystać i wynajmować je. Każdy apartament ma także balkon.

Częścią kompleksu jest wellness z basenem, zachęcające wręcz do spokojnego odpoczynku. Jest tu również do dyspozycji sauna, hammam oraz pokój wypoczynkowy. Budynek składa się z parteru i trzech pięter. Wszystkie są połączone windą.

Kombinacja samodzielnego użytkowania i dalszego wynajmu

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, jednak właściciel nieruchomości zobowiązany jest do dalszego jej komercyjnego wynajmu. Samodzielne użytkowanie jest możliwe, ale wynajem musi przeważać. Właścicielom nieruchomości zapewnione są kompleksowe usługi, wraz z administracją i dalszym wynajmem nieruchomości, nie ma więc potrzeby, by dalej się tym martwić. Warunek wynajmu nieruchomości nie jest żadnym ograniczeniem w dysponowaniu swoim majątkiem – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnej chwili podczas obowiązywania umowy o komercyjnym wynajmie.

Termin budowy

Kompleks jest w trakcie budowy, która powinna się zakończyć w grudniu 2019 r.

Opis regionu

Arlberg uważany jest za kolebkę narciarstwa alpejskiego. Ski Arlberg to największy połączony region narciarski w Austrii i jeden z TOP 5 na świecie, z łącznie 305 km połączonych tras zjazdowych i 87 kolejkami linowymi i wyciągami. Ponadto starannie dba o podtrzymanie swojego statusu ekskluzywnego ośrodka dla najbardziej wymagających klientów.

W Europie rzadko można znaleźć takie warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i innych sportów zimowych, jak w tej części Austrii. Dla wszystkich wielbicieli do sportów zimowych Ski Arlberg to prawdziwy raj.

Arlberg jest pełne życia także latem. Oprócz zbierania wspaniałych wrażeń z pieszych lub rowerowych wycieczek po Alpach można tu również zagrać w golfa na polach otoczonych szczytami górskimi. Najbliższe pole golfowe to Golf Club Lech na wysokości 1.500 metrów n.p.m. Hasło "Golf na najwyższym poziomie" nabiera tu realnego znaczenia.

Skontaktujcie się z nami

Zainteresowała Was oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, lub umożliwimy obejrzenie nieruchomości w Austrii Spółka Rellox oferuje nieruchomości bezpośrednio od developera, a kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: