Luksusowa willa w pierwszej linii zabudowań od brzegu morza

Numer referencyjny: DE14260
Kraj: Chorwacja
Region: Wyspa Korčula
Miasto: Korčula
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Wielkość: 509.00 m2
 
Cena:


Sprzedane

Luksusowa willa na chorwackiej wyspie Korčula. Położona jest w pobliżu centrum miasta i zatoki Zrnovska Banja. Z willi rozciąga się malowniczy widok na morze, które oddalone jest zaledwie pięć metrów od domu! Sama posiadłość położona jest w pierwszej linii zabudowań od brzegu morza.

Nowa, dwukondygnacyjna willa czeka na swojego pierwszego właściciela. Jej wyjątkowe położenie na wzniesieniu nad morzem pozwala na podziwianie malowniczej panoramy całej okolicy. Na każdej kondygnacji znajduje się taras, a na parterze można się relaksować w odkrytym basenie o powierzchni 24 m2.

Całkowita powierzchnia mieszkalna willi to 509 m2 (wnętrze ma 239 m2, na zewnątrz jest 270 m2). Dodatkowe 20 m2 zajmuje ogród. Willa znajduje się na gruncie o powierzchni 495 m2.

Willa składa się z czterech pokoi (sypialnia główna znajduje się na piętrze i posiada jacuzzi). Dalej można tu znaleźć cztery łazienki oraz osobne WC. Na głównym tarasie znajduje się grill oraz kuchnia zewnętrzna. Do dyspozycji są oczywiście i miejsca parkingowe.

Ekskluzywne mieszkanie z widokami zapierającymi dech w piersiach dla najbardziej wymagających klientów.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: