Luksusowe apartamenty na Riwierze Opatija

Numer referencyjny: AQ20087
Kraj: Chorwacja
Region: Istria
Miasto: Opatija
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 348.00 m2 - 435.00 m2
 
Cena:
1.600.000 € - 2.450.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez prowizji

Nowoczesny design, najwyższa jakość, prestiżowa lokalizacja i fantastyczne widoki na morze. Przedstawiamy ośrodek 5 luksusowych apartamentów zaledwie 30 metrów od morza w pobliżu centrum Opatiji. Wybierz spośród ponadczasowych apartamentów z prywatnymi jacuzzi na przestronnych tarasach lub prywatnymi basenami z przeciwprądem. Budowa została już zakończona!


Zalety ośrodka:

 • 5 luksusowych apartamentów 
 • Piękne widoki na zatokę i okoliczne wyspy 
 • 30 metrów od morza 
 • 10 minut spacerem od centrum Opatii 
 • Prywatne baseny z przeciwprądem 
 • Duże jacuzzi na przestronnych tarasach 
 • Miejsca postojowe w garażu podziemnym 
 • Winda w budynku
 • Wysokiej jakości konstrukcja 
 • Zakończone 
 • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Riwiera Opatija

Riwiera Opatija składa się z 20-kilometrowego wybrzeża ze skalistymi i żwirowymi plażami oraz miastami o bogatej historii. Wzdłuż wybrzeża biegnie 12-kilometrowa promenada, po której można podążać śladami wspaniałej przeszłości. Opatija była jednym z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych miast uzdrowiskowych. Zachowała swój klimat i wspaniałe budowle z końca XIX wieku. Do dziś uważana jest za jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych w Europie Środkowej.


Morze, sport, relaks i wiele wrażeń

Riwiera Opatija przyciąga różnorodnymi zajęciami sportowymi i rekreacyjnymi. Słynie głównie z żeglarstwa, w którym najlepsi żeglarze z całego świata regularnie porównują swoje mocne strony w regatach. Nie zabraknie tu również wraeżeń dla rowerzystów, tenisistów, wspinaczy, paralotniarzy i oczywiście miłośników sportów wodnych.


Lokalizacja ośrodka

Rezydencja znajduje się w Opatiji w Punta Kolova w miejscu z niesamowitymi widokami na morze, od którego dzieli nas tylko 30 metrów. To bardzo prestiżowy obszar poszukiwany przez zamożnych Europejczyków. Plaża Slatina znajduje się zaledwie 1 km od ośrodka, port 500 metrów, a centrum Opatiji z licznymi sklepami i restauracjami oddalone jest około 2 km.

Rezydencja jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy pragną beztroskiego stylu życia nad morzem, ale jednocześnie w zasięgu wszelkich udogodnień miasta.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną 

Przedstawiamy ośrodek 5 luksusowych apartamentów w Punta Kolova w Opatiji. Znajduje się on przy ulicy Maršala Tita, zaledwie 30 metrów od morza i 10 minut spacerem od centrum Opatii i wszystkich jej obiektów.

Wszystkie apartamenty oferują piękne widoki na zatokę Rijeka oraz wyspy Krk i Cres. Z pięciu luksusowych apartamentów 3 mają baseny, a 2 duże jacuzzi na przestronnych tarasach. Do każdego apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, z którego można wygodnie dostać się do apartamentu windą.

Klasa energetyczna budynku: A


Termin budowy 

Budowa rozpoczęła się w październiku 2017 roku. Ośrodek został ukończony w styczniu 2020 roku.


WideoKontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Chorwacji. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, a więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: