Luksusowe apartamenty na Szmaragdowym Wybrzeżu na Sardynii!

Numer referencyjny: BT15922
Kraj: Sardynia
Miasto: Porto Cervo
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 100.00 m2 - 120.00 m2
 
Cena:
1.980.000 € - 2.200.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Piccolo Pevero to malowniczy region na Sardynii, na wybrzeżu Costa Smeralda. Wspaniała lokalizacja z niezapomnianym widokiem na port Porto Cervo. Nasza oferta obejmuje dwa kompletnie wyposażone mieszkania, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Niezmiernie luksusowe apartamenty znajdują się w obiekcie gruntownie wyremontowanym w 2008 roku. Na terenie obiektu znajduje się zadaszone miejsce parkingowe, basen oraz ogród.

Pierwsze z mieszkań (nr 44) ulokowane jest na parterze i posiada osobne wejście. Na mieszkanie składa się: hol wejściowy, salon, kuchnia, dwa dwuosobowe pokoje, jeden pokój trzyosobowy, dwie łazienki, taras z widokiem na morze oraz balkon. Mieszkanie o powierzchni 100 m2 do nabycia jest za 2.200.000,00 €.

Drugie mieszkanie (nr 26) jest dwupoziomowe. Na parterze znajduje się łazienka, kuchnia, pralnia, salon, pokój, który można różnorodnie wykorzystać oraz weranda z widokiem na morze. Na pierwszym piętrze są dwa duże pokoje (jeden dwuosobowy), trzy łazienki i duży taras z widokiem na morze. Mieszkanie o powierzchni około 120 m2 do nabycia jest za 1.980.000,00 €.

Nieruchomość położona jest w doskonałej okolicy. Najbliższe lotnisko w Olbii oddalone jest zaledwie dwadzieścia minut jazdy samochodem. Obiekt znajduje się 30 metrów od plaży Piccolo Pevero, 200 metrów od plaży Grande Pevero i zaledwie parę kroków od klubu golfowego. Do centrum miasteczka Porto Cervo jest jedynie 1,5 km.

Porto Cervo Marina jest jednym z najpiękniejszych miejsc Sardynii znajdujących się na Szmaragdowym Wybrzeżu. Jest to także najlepiej wyposażona przystań. Dlatego właśnie tutaj, od ponad 40 lat, działa prestiżowy Yacht Club Costa Smeralda. Region jest znany dzięki przepięknemu wybrzeżu oraz szmaragdowemu morzu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: