Luksusowe apartamenty w Miami - niepowtarzalna okazja

Numer referencyjny: FI18634
Kraj: USA
Miasto: Miami
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 99.22 m2 - 166.11 m2
 
Cena:
372.750 US$ - 664.650 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferowana nieruchomość w pierwszej linii brzegowej w znanej miejscowości na Florydzie, w Miami. Piękne plaże, spokojne morze, wspaniałe tereny do spacerów i odpoczynku. Wiele doskonałych miejsc i warunków do uprawiania sportów lądowych i wodnych. W okolicy nie zabraknie oczywiście różnorodnych sklepów, restauracji, barów, punktów usługowych itp.

Apartamenty są jasne i przestronne. Powierzchnia mieszkalna wynosi 75-188 m2 i składa się z 1-2 sypialni i 1-2 łazienek. Każdy apartament posiada przestronny taras, z którego roztaczają się malownicze widoki na morze. Wszystkie apartamenty są luksusowo umeblowane, a kuchnia została kompletnie wyposażona w nowoczesne, markowe urządzenia. Do dyspozycji nieograniczony dostęp do WI-Fi oraz TV.

Na terenie kompleksu znajduje się: przestrzeń relaksacyjna, garaż, restauracja, prywatne pomieszczenia piwniczne, windy na kartę chip. Na dachu mieści się basen z widokiem na miasto. Serwis hotelowy i obsługa dostępne całodobowo. Teren jest chroniony i monitorowany.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: