Luksusowe apartamenty w pięknej okolicy nad morzem

Numer referencyjny: LH19456
Kraj: Hiszpania
Region: Costa del Sol
Miasto: Alcaidesa
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 79.99 m2 - 98.54 m2
 
Cena:
148.600 € - 340.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!

Projekt ten wyróżnia się wyjątkowa lokalizacją, która zachwyci miłośników przyrody i sportu - znajduje się w pobliżu obszaru chronionego Guadalquitón i zaledwie kilka minut od pola golfowego. Mieści się on w pięknej okolicy w pobliżu miejscowości San Roque, przy jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w andaluzyjskim wybrzeżu Morza Śródziemnego do osiągnięcia. Wybrzeże hiszpańskiej prowincji Kadyks obiecuje całoroczny piękną pogodę.

Kompleks charakteryzuje piękną białą fasadą i dużymi tarasami, tak typowe dla architektury śródziemnomorskiej. Apartamenty z dwiema lub trzema sypialniami są wyposażone w drzwi bezpieczeństwa, eleganckie białe drzwi wewnętrzne, płytki ceramiczne, okna z podwójnymi szybami i przestronne szafy. Kuchnia jest częściowo wyposażone. Istnieje również możliwość, aby kupić mieszkanie umeblowane.

Istnieje również parking, korty tenisowe, ogrody komunalne i dwa baseny. Jest to świetna okazja, ponieważ taki projekt pojawił się na rynku po raz pierwszy.

W przypadku zainteresowania jest możliwość wynajęcia nieruchomości i uzyskać atrakcyjne dochodu z najmu.

Czy oferowana nieruchomość przypadła Państwu do gustu? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub umówimy Cię na wycieczkę po nieruchomości w Hiszpanii. Rellox oferuje obiekt bezpośrednio do dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: