Luksusowe apartamenty w pięknym kompleksie hotelowym - Wyspy Zielonego Przylądka

Numer referencyjny: LB18742
Kraj: Wyspy Zielonego Przylądka
Miasto: Wyspy Zielonego Przylądka
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 35.00 m2 - 57.00 m2
 
Cena:
161.450 € - 231.450 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferowane nieruchomości znajdują się w kompleksie luksusowego hotelu na Wyspach Zielonego Przylądka. W okolicy znajdują się piękne piaszczyste plaże i krystalicznie lazurowe morze. Lokalne restauracje są oazą spokoju i relaksu.

Państwo mogą wybrać z 835 wspaniałych nieruchomości, które obejmują apartamenty typu duplex i penthouse, apartamenty z prywatnym ogrodem, z bezpośrednim dostępem do basenu, z jacuzzi oraz wille prywatne. Wszystkie nieruchomości luksusowo umeblowane, na ścianach piękne obrazy i dekoracje, zaletą malowniczy widok na morze..

W pomieszczeniach wspólnych w pełni wyposażone fitness i wellness centrum oraz centrum sportów wodnych, korty tenisowe i boisko do siatkówki plażowej, w okolicy 6 basenów itd. Dla rodzin z dziećmi znajdują się tutaj klub dla dzieci, place zabaw i baseny dla dzieci. Skorzystać można z jednej z czterech restauracji tematycznych oraz dwóch dużych restauracji bufetowych.

Ekskluzywne pomieszczenia hotelowe oferują dodatkowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego gościa.

Wyspy Zielonego Przylądka rajem dla miłośników plaży, gdzie zawsze świeci słońce. Znajdują się one w Oceanie Atlantyckim u wybrzeża Afryki Zachodniej i składają się z dziesięciu głównych wysp i pięciu mniejszych wysepek. Temperatura tutaj przez cały rok około 25-30° C. Wyspy Zielonego Przylądka mogą się pochwalić najpiękniejszymi plażami w świecie z czystym białym piaskiem i krystalicznie turkusową wodą.


W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: