Luksusowe apartamenty z bezpośrednim dostępem do plaży

Numer referencyjny: FK19880
Kraj: Włochy
Region: Adriatic coast
Miasto: Lido di Jesolo
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 55.82 m2 - 281.60 m2
 
Cena:
392.500 € - 1.193.500 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Innowacyjna architektura, luksusowe wyposażenie, bezpieczna inwestycja i wspaniała lokalizacja – to nowy ośrodek z bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży. Ośrodek przewyższy wszelkie Twoje oczekiwania, otoczy Cię luksusem i jednocześnie komfortową oraz spokojną atmosferą.
Żyj swoim marzeniem i pozwól temu niesamowitemu miejscu stać się Twoim drugim domem.

Więcej informacji o tym wyjątkowym ośrodku można znaleźć na: www.apartamenty-jesolo.pl.

 

Zalety ośrodka

 • Ekskluzywna architektura (Richard Meier, wnętrze: Matteo Thun)
 • 4 różne typy i wielkości apartamentów
 • Kompletne wyposażenie najwyższej jakości wybrane z dbałością o szczegóły
 • Przestrzenne balkony i tarasy
 • Doskonała lokalizacja bezpośrednio nad brzegiem morza z prywatną plażą
 • Podziemne miejsca parkingowe
 • Usługi residence managera
 • 5* usługi hotelowe w budynku hotelu
 • Wiele obiektów sportowych
 • Na życzenie – możliwość dalszego wynajmu
 • Szeroki wybór specjałów kulinarnych
 • Możliwość korzystania z wellness i spa

Lokalizacja

Rezydencja znajduje się we wschodniej części słynnego nadmorskiego kurortu Lido di Jesolo bezpośrednio przy 15 km piaszczystej plaży obmywanej kryształowo czystym Morzem Adriatyckim. W połączeniu ze wspaniałą promenadą, uroczą architekturą i widokiem na morze, ośrodek jest właściwym miejscem wakacyjnym dla osób z wyrafinowanym gustem.

Możesz tylko relaksować na plaży lub wyruszyć na wycieczkę rowerową, aby poznać wspaniały krajobraz w okolicy, lub zaplanować wycieczkę do atrakcyjnej Wenecji, Padwy lub Udine. Okolica nadaje się też dla miłośników golfa i tenisa. W okolicy znajduje się 5 wspaniałych pól golfowych z 18 dołkami, na których możesz poprawiać swoje umiejętności. Dla żeglarzy w pobliżu znajdują się dwie przystanie z pełną gamą usług i wyposażeniem.

Dostępność

Ośrodek jest bardzo dobrze dostępny samolotem, samochodem, autobusem lub pociągiem. Najbliższe lotnisko znajduje się w Wenecji (34 km) i w Treviso (48 km). Pomiędzy Wenecją i Lido di Jesolo kursuje linia autobusowa. Najbliższy dworzec kolejowy znajduje się w San Donà di Piave train station Venice (20 km) i Venezia Mestre train station (47 km). 

Twój drugi dom nad morzem

Ośrodek obejmuje budynek z prywatnymi luksusowymi apartamentami w pierwszej linii nad morzem, który bezpośrednio połączony jest z sąsiednim hotelem obsługiwanym przez światową markę. Właściciele mogą więc korzystać z usług 5* hotelu, w tym z krytych i odkrytych basenów, sauny, centrum wellness, restauracji lub baru. O ekskluzywną architekturę zadbał znany na całym świecie architekt Richard Meier. Wnętrza zaprojektował znany projektant Matteo Thun. Celem było zbudowanie takiego obiektu, który utrzyma swoją wartość przez długi czas. Powstanie budowla najwyższej jakości przy zachowaniu normalnych kosztów budowy oraz jak najniższych kosztów eksploatacji.

Możliwość dalszego wynajęcia

Apartament możesz wykorzystywać do swoich potrzeb, swojej rodziny i przyjaciół przez cały rok. Jeżeli jednak planujesz tylko okazjonalne wykorzystanie, możesz skorzystać z możliwości dalszego wynajmu przez sąsiedni hotel. Oferuje możliwość elastycznego dochodu z wynajmu na podstawie rzeczywistego obłożenia lub gwarantowanego dochodu z wynajmu w wysokości 3% rocznie z ceny kupna netto apartamentu, garażu i wyposażenia przez 5 lat.

Termin budowy

Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na jesień 2018. Zakończenie planowane jest na wiosnę 2021 r.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy przegląd nieruchomości we Włoszech. Firma Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od developera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości. 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: