Majestatyczna willa na Karaibach

Numer referencyjny: SC17162
Kraj: Dominikana
Miasto: Cabarete
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 850.00 m2
 
Cena:
3.300.000 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Majestatyczna karaibska willa tuż przy plaży! Wspaniały dom z zapierającą dech w piersiach przestrzenią mieszkalną urządzoną w egzotycznym stylu, który doskonale koresponduje z plażą i egzotyczną okoliczną przyrodą. Na terenie znajduje się basen, z którego można rozkoszować się panoramą całej okolicy.

Duża weranda jest idealna do zorganizowania wieczorku w gronie przyjaciół, popołudniowej sjesty czy spokojnego opalania w ciszy i zupełnej prywatności. Każdy z trzech pokoi gościnnych posiada własną łazienkę i każdy został wyposażony w piękne meble cedrowe. Z głównej sypialni można wyjść na taras. Do sypialni przylega mały salon z telewizją, sofą i stołem. Profesjonalna kuchnia została wyposażona w urządzenia ze stali nierdzewnej; podłoga, dodatki dekoracyjne, wyposażenie oraz oświetlenie są najlepszej jakości i pochodzą od znanych europejskich i amerykańskich firm. Przy basenie znajduje się specjalne zadaszone miejsce z łazienką z prysznicem. W domu jest osobny pokój dla pomocy domowej z własną łazienką. Do dyspozycji jest garaż oraz pomieszczenia gospodarcze.

Willa jest doskonałym przykładem idealnego połączenia klimatu śródziemnego, egzotyki Karaibów i europejskiego luksusu. Doskonale wyposażone pokoje oraz prywatna plaża gwarantują znaczny zysk z wynajmu w skali roku i umożliwiają wynajęcie całości za 3 000 USD za dobę.

4 pokoje / 4 toalety

profesjonalna, przestronna kuchnia z urządzeniami i wyposażeniem ze stali nierdzewnej

łazienka z prysznicem tuż przy basenie

osobna część dla pomocy domowej

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: