Możliwość inwestycji – Projekt apartamentów w centrum Budapesztu

Numer referencyjny: SO19890
Kraj: Węgry
Miasto: Budapeszt
Typ nieruchomości: Działka
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 1550.00 m2
 
Cena:
1.238.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Prezentujemy wyjątkowy projekt inwestycyjny – projekt apartamentów w pobliżu centrum Budapesztu. Pozwolenie na budowę zostało już wydane!

Kup działkę wraz z projektem i sporządzonym pozwoleniem na budowę. Realizuj budowę i inkasuj przychody ze sprzedanych jednostek lub wynajmij ośrodek. Decyzja należy do Ciebie.

Działki pod budowę projektu apartamentowca znajdują się w jednym z najbardziej zielonej 3. dzielnicy w Budapeszcie. To doskonała lokalizacja z dobrą dostępnością. W pobliżu znajduje się British International School Budapest, Academy Golf Club i Eurocenter. Do centrum Budapesztu można dojechać w 10 minut.

Na działce o powierzchni 1550 m2 planuje się budowę 2 budynków. Pierwszy (dolny) budynek obejmuje 3 samodzielne apartamenty i garaże podziemne na 5 samochodów. W drugim (górnym) budynku będą 4 apartamenty. Podziemny parking w tym budynku nie jest przewidziany. W obu budynkach będą windy. Dzięki różnicy wysokości między dolną a górną częścią działki z apartamentów będzie się roztaczać niezakłócony widok.

Pozwolenie na budowę zostało wydane w październiku 2018 r. i jest ważne przez 4 lata.

Cena zakupu obejmuje grunt, projekt i pozwolenie na budowę. Sama budowa jest pod kontrolą nabywcy. Możliwe jest też przekazanie kontaktu do firmy budowlanej. Kompletny cennik robót budowlanych jest dostępny na życzenie.

Czy zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: