Najwyższej jakości ośrodek wypoczynkowy bezpośrednio przy polu golfowym

Numer referencyjny: SI19852
Kraj: Hiszpania
Region: Costa del Sol
Miasto: Torre del Mar
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 90.37 m2 - 100.69 m2
 
Cena:
166.800 € - 207.800 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płacą prowizji!

Przedstawiamy nowe apartamenty w pierwszej linii przy polu golfowym na słonecznym Torre de Mar. Ten prywatny ośrodek wypoczynkowy znajduje się w regionie najlepszych kompleksów rezydencyjnych na wybrzeżu wschodnim Costa del Sol. Dzięki doskonałemu układowi, apartamenty mają zapewnioną dużą ilość światła i przestrzeni. Dzięki temu powstaje bardzo nowoczesny, przestrzenny i wysokiej jakości ośrodek wypoczynkowy o wyszukanym projekcie architektonicznym. I Ty możesz zostać dumnym właścicielem apartamentu golfowego.

Nieskończona ilość rozrywki

Wyjątkowa lokalizacja nieruchomości daje możliwość skorzystania z nieskończonej ilości rozrywki. Pole golfowe z 8 dołkami znajduje się bezpośrednio przed drzwiami. Plaża i marina Puerto de la Caleta znajduje się zaledwie 8 minut jazdy od ośrodka. W pobliżu ośrodka znajduje się słynny wodny park rozrywki Aquavelis Water Park oraz centrum handlowe El Ingenio. Można tu nawet jeździć na nartach. Zaledwie 2 godziny stąd znajduje się ośrodek narciarski Sierra Nevada w Grenadzie. Jeśli interesujesz się historią, nie zapomnij odwiedzić miast Cordoba i Sewilla, które mieszczą są położone również zaledwie 2 godziny stąd. Tylko 30 minut stąd można zobaczyć tętniące życiem centrum Malagi.

Najlepszy klimat w Europie

Wybrzeże Costa del Sol zasłużyło sobie na swoją nazwą dzięki temu, że przez ponad 325 dni w roku jest tu słonecznie. Region ten, jak wynika z kilku badań, oceniono jako miejsce o najlepszym klimacie w Europie. Bliskość morza a zarazem gór zapewnia przez cały rok wyjątkową równowagę i korzystne temperatury bez dużych wahań przy niskim poziomie opadów, które dominują w okresie zimowym.

Korzystaj z uroków tego miejsca wraz z rodziną, przyjaciółmi i partnerami handlowymi.

Ośrodek wypoczynkowy z apartamentami i ogrodami oraz basenem.

Przestrzenne tarasy i duże okna zapewniają fantastyczny widok na pole golfowe, które znajduje się bezpośrednio przed ośrodkiem. Apartamenty są sprzedawane wraz z w pełni wyposażonym ciągiem kuchennym, klimatyzacją i ogrzewaniem. Kompleks otacza piękny ogród i basen. Doskonały stosunek ceny do jakości!

Doskonała lokalizacja

Dużą zaletą jest również bardzo dobra dostępność. Z Krakowa i Katowic można przez cały rok dotrzeć do Malagi za pomocą bezpośredniego połączenia lotniczego! Lotnisko międzynarodowe w Maladze znajduje się około 35 minut stąd. Bezpośrednio na lotnisku można wypożyczyć samochód lub zamówić taksówkę.

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania czy zapewnimy zwiedzanie nieruchomości w Hiszpanii. Ponieważ oferujemy projekt bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości!

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: