Najwyższej jakości ośrodek wypoczynkowy bezpośrednio przy polu golfowym

Numer referencyjny: SI19852
Kraj: Hiszpania
Region: Costa del Sol
Miasto: Torre del Mar
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 88.19 m2 - 123.67 m2
 
Cena:
163.800 € - 219.800 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płacą prowizji!

Przedstawiamy nowe apartamenty w pierwszej linii przy polu golfowym na słonecznym Torre de Mar. Ten prywatny ośrodek wypoczynkowy znajduje się w regionie najlepszych kompleksów rezydencyjnych na wybrzeżu wschodnim Costa del Sol. Dzięki doskonałemu układowi, apartamenty mają zapewnioną dużą ilość światła i przestrzeni. Dzięki temu powstaje bardzo nowoczesny, przestrzenny i wysokiej jakości ośrodek wypoczynkowy o wyszukanym projekcie architektonicznym. I Ty możesz zostać dumnym właścicielem apartamentu golfowego.

Nieskończona ilość rozrywki

Wyjątkowa lokalizacja nieruchomości daje możliwość skorzystania z nieskończonej ilości rozrywki. Pole golfowe z 8 dołkami znajduje się bezpośrednio przed drzwiami. Plaża i marina Puerto de la Caleta znajduje się zaledwie 8 minut jazdy od ośrodka. W pobliżu ośrodka znajduje się słynny wodny park rozrywki Aquavelis Water Park oraz centrum handlowe El Ingenio. Można tu nawet jeździć na nartach. Zaledwie 2 godziny stąd znajduje się ośrodek narciarski Sierra Nevada w Grenadzie. Jeśli interesujesz się historią, nie zapomnij odwiedzić miast Cordoba i Sewilla, które mieszczą są położone również zaledwie 2 godziny stąd. Tylko 30 minut stąd można zobaczyć tętniące życiem centrum Malagi.

Najlepszy klimat w Europie

Wybrzeże Costa del Sol zasłużyło sobie na swoją nazwą dzięki temu, że przez ponad 325 dni w roku jest tu słonecznie. Region ten, jak wynika z kilku badań, oceniono jako miejsce o najlepszym klimacie w Europie. Bliskość morza a zarazem gór zapewnia przez cały rok wyjątkową równowagę i korzystne temperatury bez dużych wahań przy niskim poziomie opadów, które dominują w okresie zimowym.

Korzystaj z uroków tego miejsca wraz z rodziną, przyjaciółmi i partnerami handlowymi.

Ośrodek wypoczynkowy z apartamentami i ogrodami oraz basenem.

Przestrzenne tarasy i duże okna zapewniają fantastyczny widok na pole golfowe, które znajduje się bezpośrednio przed ośrodkiem. Apartamenty są sprzedawane wraz z w pełni wyposażonym ciągiem kuchennym, klimatyzacją i ogrzewaniem. Kompleks otacza piękny ogród i basen. Doskonały stosunek ceny do jakości!

Doskonała lokalizacja

Dużą zaletą jest również bardzo dobra dostępność. Z Krakowa i Katowic można przez cały rok dotrzeć do Malagi za pomocą bezpośredniego połączenia lotniczego! Lotnisko międzynarodowe w Maladze znajduje się około 35 minut stąd. Bezpośrednio na lotnisku można wypożyczyć samochód lub zamówić taksówkę.

Termin budowy

Budowa została już rozpoczęta. Zakończenie budowy jest przewidywane na jesień 2020 r.

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania czy zapewnimy zwiedzanie nieruchomości w Hiszpanii. Ponieważ oferujemy projekt bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości!

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: