Nieruchomości na sprzedaż w Austrii: typy na sezon 2012/2013

Czy podoba się Państwu wyobrażenie wyruszania na alpejskie stoki narciarskie z zacisza własnego apartamentu? Jeżeli tak, to zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą nieruchomości na sprzedaż w Austrii.

Apartamenty, domki jednorodzinne lub chaty górskie w Austrii cieszą się wśród Polaków niezmierną popularnością. Wpływa na to kilka czynników: dogodne połączenia komunikacyjne, dobre warunki śniegowe, bogata oferta poza głównym sezonem oraz wysoka jakość usług. Do tego możemy jeszcze dodać nadzwyczajną stabilność austriackiego rynku nieruchomości, co przy inwestowaniu może zaowocować solidnym dochodem z najmu oraz wzrostem wartości nieruchomości w czasie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zakupu nieruchomości w Austrii, w tym odpowiednich przepisów prawnych, interesujących lokalizacji oraz rozwoju austriackiego rynku nieruchomości, zapraszamy tutaj.

Kilka ofert nieruchomości na sprzedaż w Austrii:

Czterogwiazdkowe apartamenty w Zell am See na sprzedażCzterogwiazdkowe apartamenty w Zell am See na sprzedaż

Ośrodek Ski & See Resort oferuje 30 apartamentów. Zakończenie budowy zaplanowano przed sezonem zimowym w 2013 roku. Do tego czasu właściciele mogą wpłynąć na układ i wykończenie wnętrza. Spłata nieruchomości jest rozłożona na kilka rat przez cały okres budowy. Ośrodek położony jest w pobliżu stacji kolejki linowej i jeziora Zeller See. Połączenie własnego korzystania z obiektu z wynajmem. Do dyspozycji pełna paleta usług, w tym recepcja, wellness & spa, restauracja oraz bar.

» Szczegółowe informacje na temat nieruchomości

Sprzedaż apartamentów typu „ski in/ski out“ w HinterglemmSprzedaż apartamentów typu „ski in/ski out“ w Hinterglemm

Jasne i słoneczne apartamenty w jednym z najpopularniejszych regionów Austrii. Obiekty oferują od 50 do około 250 m2. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wellness z sauną, łaźnią parową oraz pokojem relaksacyjnym. Właściciel może używać mieszkania, a także je wynajmować (do wyboru stały i zmienny przychód z najmu). Decydując się na wynajem nieruchomości, właściciel nie musi płacić podatku VAT od ceny nabycia obiektu. Koniec budowy zaplanowano na czerwiec 2014 roku.

» Szczegółowe informacje na temat nieruchomości

Nowe apartamenty w kompleksie mieszkalnym w sercu Ski AmadéNowe apartamenty w kompleksie mieszkalnym w sercu Ski Amadé

Kompleks mieszkaniowy w Wagrain oferuje doskonałe warunki nie tylko dla miłośników sporów zimowych. Mieszkania o powierzchni od około 46 do 70 m2 są zaprojektowane w systemie „ski-in/ski-out“, co oznacza, że na trasę narciarską można się dostać bezpośrednio z obiektu. Cena mieszkania obejmuje wyposażenie, miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz piwnicę. Przy własnym korzystaniu z obiektu przez okres 6 tygodni w roku i wynajęciu przez resztę roku, gwarantowany zysk wynosi od 10 000 do 14 000 Euro/rok. Cena zależy także od wielkości apartamentu.

» Szczegółowe informacje na temat nieruchomości

Sölden: sprzedaż mieszkań w popularnym ośrodku zimowymSölden: sprzedaż mieszkań w popularnym ośrodku zimowym

Doskonałą okazją inwestycyjną jest projekt w Sölden, który oferuje połączenie własnego korzystania z obiektu z rocznym dochodem z wynajmu w wysokości 7 %. W Sölden nie ma już praktycznie terenów budowlanych, dlatego popyt na istniejące nieruchomości jest bardzo duży. Średni wzrost cen nieruchomości w Tyrolu w latach 2005 – 2010 wyniósł 13,9 %. Inwestując do projektu, oszczędzą Państwo na podatku VAT 20 % od ceny nabycia nieruchomości. Nie muszą się Państwo także martwić o zarządzanie nieruchomością (tym zajmuje się specjalistyczna firma). Można jeszcze wpłynąć na układ i wykończenie wnętrza (zakończenie budowy 12/2013).

» Szczegółowe informacje na temat nieruchomości

Oferta apartamentów w KaprunOferta apartamentów w Kaprun

Apartamenty w regionie obfitującym w przeróżne letnie i zimowe atrakcje. Obiekty zostaną wyposażone w oparciu o wskazówki i preferencje nabywcy. Każdy apartament posiada balkon, miejsce parkingowe oraz piwnicę. Mieszkańcy będą mogli korzystać z wellness z sauną, sauną infrared oraz fitness. Koniec budowy zaplanowano na październik 2013 roku. W okolicy znajdują się wszystkie niezbędne punkty usługowo-handlowe, wyciąg narciarski, łaźnie termalne oraz pole golfowe.

» Szczegółowe informacje na temat nieruchomości

Bramberg: nowe apartamenty na sprzedażBramberg: nowe apartamenty na sprzedaż

Nowe apartamenty gotowe do natychmiastowego przekazania. Oferta obejmuje sześć apartamentów. Dwa z nich są gustownie urządzone, a pozostałe cztery czekają na wskazówki i inwencję nabywcy. Dom położony niedaleko wyciągu narciarskiego skierowany jest na południe. Każdy apartament posiada piwnicę i dwa miejsca parkingowe. Właściciel może korzystać z mieszkania, a także je wynajmować.

» Szczegółowe informacje na temat nieruchomości

Chaty alpejskie pod kluczChaty alpejskie pod klucz

Stylowe chaty alpejskie wyrastają niedaleko miejscowości Bramberg (część popularnego regionu narciarskiego Wildkogel Arena). Budowa przebiega w dwóch etapach: domki z pierwszego etapu są już sprzedane (budowa zakończona w 2012 r.), a z drugiego etapu pozostały ostatnie cztery (zakończenie budowy 2013 r.). W chatach znajduje się piec kaflowy oraz wyposażona kuchnia. Budynki wykonano z materiałów wysokiej jakości. Do dyspozycji są dwa zadaszone miejsca parkingowe.

» Szczegółowe informacje na temat nieruchomości

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: