Nowa inwestycja mieszkaniowa w Warth w Arlberg. Ski in / ski out!

Numer referencyjny: MR19453
Kraj: Austria
Region: Arlberg
Miasto: Warth in Arlberg
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 58.00 m2 - 193.00 m2
 
Cena:
425.000 € - 1.370.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Ski in / ski out projekt z dochodem z najmu do 7,5%

Znany deweloper Alpine Mountain Residences przygotowuje - w centrum Warth am Arlberg - nowy projekt luksusowych apartamentów z 4 * "Apart-Hotel PURE Warth". Warth znajduje się w legendarnym regionie narciarskiego Ski Arlberg z połączeniami do renomowanych ośrodków Lech i Zürs. W przeciwieństwie do tych luksusowych ośrodków wypoczynkowych, gdzie ceny nieruchomości są bardzo wysokie, oferujemy możliwość zakupu nieruchomości w Arlberg w rozsądnych cenach z potencjałem do dalszego wzrostu wartości inwestycji.

W 2017 roku, nowa kolejka zostanie zakończona Dorfbahn Warth, która pozwoli odwiedzającym Apart-Hotel PURE Warth wyjazd i przyjazd do projektu ski-to-door (ski-in / ski-out). Dorfbahn Warth zabierze Cię do innych prestiżowym ośrodków alpejskich tj. St. Anton Kappl - Paznauntal. Po zakończeniu tego wyciągu jest to możliwe, aby oczekiwać niewielki wzrost cen własności w Warth.

Apart-Hotel PURE Warth będzie oferować kompleksowe usługi dla właścicieli poszczególnych mieszkań dla gości. Tam, na przykład restauracji, wellness, taras słoneczny z odkrytym "nieskończoności" basen, fitness itp Istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się wakacjami - zarówno czynnie lub bardziej relaksujące. Projekt składa się z trzech głównych budynków o łącznej liczbie 29 mieszkań o różnej wielkości (60-249 m2).
Konstrukcja zostanie przeprowadzona przy użyciu materiałów o najwyższej jakości. Apartamenty wyposażone są w luksusowe kuchnia z wszystkich urządzeń i łazienki z jakością designerskimi meblami. Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w taki sposób, że mogą się rozpocząć natychmiast po przekazaniu, użytkowania i wynajem. Wnętrze jest miła atmosfera na realizację większego wykorzystania naturalnych materiałów. Nowoczesny design łączy w sobie najlepsze tradycyjnym stylu alpejskim.

Projekt mieszkalny przeznaczony jest do wykorzystania kombinacji dla siebie i dalszego wynajmu. Podczas Waszej nieobecności, wynajem nieruchomości poprowadzi profesjonalna agencja i będzie działała pod marką renomowanej Alpine Apart-Hotel. Dostaniesz atrakcyjne dochody z najmu - do około 4 % z ceny zakupu nieruchomości.. Kolejną zaletą tej koncepcji jest oszczędność 20% VAT przy zakupie nieruchomości.

Oczekuje się ukończenia projektu w 2018 roku.

Warth położony jest w pięknej górskiej dolinie alpejskiej na wysokości 1500 metrów i oferuje szeroki wachlarz możliwości na wypoczynek przez cały rok.

Ski Arlberg gwarantuje niezawodne warunki śniegowe przez cały sezon zimowy - od początku grudnia do połowy kwietnia. Czekam na Ciebie 350 km wspaniałych tras i ponad 100 wyciągów. Ski Arlberg jest jednym z najpopularniejszych i największych na świecie ośrodków narciarskich. W okresie letnim, istnieje duża liczba oznakowanych szlaków dla pieszych i rowerzystów. Zaledwie 5 km od miasta Warth jest pole golfowe w Lech. Oprócz powyższego istnieją oferuje również paralotniarstwo, jazda konna, pływanie, fitness, wellness, etc.


Więcej informacji na temat Ski Arlberg TUTAJ.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt..

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: