Nowe apartamenty w najwyższym budynku mieszkalnym w Dubaju

Numer referencyjny: WR19968
Kraj: Dubai/SAE
Miasto: Dubai
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 62.00 m2 - 182.00 m2
 
Cena:
1.110.888 AED - 3.178.888 AED (EUR, PLN, USD, CHF, AED) Orientacyjne przeniesienie z AED

Niewiążące zapytanie

Oferujemy nowy projekt w niesamowitej lokalizacji w Dubaju. Z 75 piętrami i 946 lokalami powstanie jeden z najwyższych budynków mieszkalnych i hotelowych w regionie. Będzie to niesamowita wysokość 325 m.

Obiekt oferuje niezakłócony widok na najwyższy budynek na świecie - Burj Khalifa i Dubai Creek. Lokalizacja budynku w Dubaju jest idealna - można dotrzeć do słynnego centrum handlowego Dubai Mall i Burdż Chalifa w 3 minuty, międzynarodowego lotniska w Dubaju w 10 minut i Burdż al-Arab w 15 minut.

69 - 75 piąte piętro rezydencji tworzą prostory, z których mogą korzystać wszyscy właściciele apartamentów. Na najwyższym piętrze budynku znajdują się dwa baseny infinity, z których można podziwiać niesamowity widok na Dubai w 360°. Będziesz miał go jak na dłoni! Są to najwyższe baseny nie tylko w Dubaju, ale w całym regionie. Dalej tu jest steak house, sale konferencyjne, sky lobby, bar, restauracja i fitness.

Dla Twojej wygody w kompleksie są zainstalowane 4 windy. Kompleks dalej oferuje basen dla dzieci, jacuzzi, spa, bar witaminowy, w pełni wyposażoną siłownię, recepcję, lobby i pomieszczenia wielofunkcyjne.

Projekt się składa z 68 studiów, 24 apartamentów z jedną sypialnią, 121 loftów z jedną sypialnią, 114 dwupoziomowych apartamentów z jedną sypialnią, 4 loftów z dwiema sypialniami i 40 dwupoziomowych z dwiema sypialniami. Pozostałe jednostki to apartamenty hotelowe. Każdy apartament jest wykonany w wysokim standardzie. Cena zakupu obejmuje w pełni wyposażoną kuchnie (lodówka, kuchenka, pralka itp.). Meble wolnostojące (sofy, łóżka, stół / krzesła itp.) nie są częścią wyposażenia. Każdy właściciel może wyposażyć swoje mieszkanie w meble według własnego gustu.

Każdy apartament ma jedno miejsce parkingowe. Największe apartamenty mają dwa miejsca parkingowe. Istnieje również kilka dodatkowych miejsc parkingowych dla gości.

Możesz korzystać z apartamentów i studiów tylko dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół, lub możesz je wynająć. To zależy tylko od Ciebie.

Budowa projektu już się rozpoczęła, a jego zakończenie jest planowane pod koniec października 2020 r. Następnie można rozpocząć przekazywanie mieszkań ich nowym właścicielom.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: