Nowe apartamenty w odległości spaceru od kolejki linowej Spieljochbahn

Numer referencyjny: PT19984
Kraj: Austria
Region: Zillertal/Hintertux
Miasto: Fügen
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 55.91 m2 - 84.19 m2
 
Cena:
344.278 € - 528.302 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Odległość spaceru od kolejki linowej

Przedstawiamy mniejszy ośrodek 8 nowoczesnych apartamentów w odległości spaceru od nowo wybudowanej kolejki linowej Spieljochbahn w prestiżowym Fügen. Ta stanowi bramę do doliny Ziller, najbardziej aktywnej i największej doliny narciarskiej na świecie. Który apartament wybierzesz dla siebie?


Zalety ośrodka

  • Zillertal to najbardziej aktywna i największa dolina narciarska na świecie
  • 500 metrów od kolejki linowej Spieljochbahn
  • 800 metrów od łaźni termalnych Erlebnistherme Zillertal
  • 50 minut od całorocznego lodowca Hintertux
  • Mniejszy ośrodek 8 apartamentów
  • Garaż podziemny, schowek na narty, piwnica, winda
  • Możliwość rozszerzonego użytkowania własnego

Zillertal

Zillertal słusznie nazywany jest najbardziej aktywną doliną na świecie. Każda wycieczka tutaj to niezapomniane przeżycie, widoki okolicznych alpejskich gigantów zapierają dech w piersiach, przygoda czeka na każdym rogu, a przyjemności nie znają granic. Optymalna wysokość od 500 do 3250 metrów gwarantuje śnieg od października do maja. Również lodowiec Hintertux, jedyny całoroczny ośrodek narciarski w Austrii, zapewnia regionowi prestiż. Ciesz się wszystkim, co ma do zaoferowania Zillertal. 


Fügen zimą

Oferowane apartamenty znajdują się w miejscowości Fügen. Ta stanowi bramę do całej doliny Ziller. Z 3700 mieszkańcami jest największym miastem regionu. Kolejka linowa Spieljochbahn zabierze Cię z miasta do ośrodka narciarskiego z najdłuższym zaśnieżonym stokiem w dolinie Zillertal. Bezpłatne autobusy dla narciarzy zapewniają łatwy dostęp do kolejek linowych Hochfügen - Hochzillertal ze stokami do 2500 m nad poziomem morza. Oprócz tego znajdują się tu trasy do narciarstwa biegowego, zimowe szlaki turystyczne, tory saneczkowe i lodowiska.


Fügen latem

Latem wybierz się na jednen z urokliwych szlaków turystycznych, któych tu jest aż nieprawdopodobnych 400 km. Dodatkowo aż 250 km ścieżek rowerowych czeka na miłośników kolarstwa górskiego. Rodziny z dziećmi najczęściej wybierają się na górę przygodową Spieljoch z wieloma atrakcjami, w tym parkiem gier wodnych, szlakami dla bosych i nie tylko. W gorące letnie dni z pewnością docenisz wiele odkrytych basenów i czystych górskich jezior. Niesamowite łaźnie termalne Erlebnistherme Zillertal znajdują się zaledwie 4 minuty od ośrodka. Dla golfistów jest 18-dołkowe pole z niesamowitymi widokami. Wspinacze mogą zdobyć kilka zalecanych szczytów lub trenować w krytym centrum wspinaczkowym. Odważni goście mogą wypróbować wspaniałą kolejkę linową w parku rozrywki Zillertal. Możliwości zabawy są tutaj naprawdę prawie nieograniczone.


Apartamenty na włąsność prywatną

Do wyboru jest 8 nowoczesnych apartamentów z 1 i 2 sypialniami. Do apartamentów przynależą miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz piwnica. Właściciele mogą również korzystać z przechowalni sprzętu narciarskiego w budynku.

Apartamenty sprzedawane są bez wyposażenia. Deweloper projektu wynegocjował z trzema domami meblowymi specjalne warunki zakupu mebli dla właścicieli apartamentów w tym ośrodku. Możesz wybrać meble całkowicie według własnego gustu, życzeń i możliwości finansowych.


Możliwość przedłużonego użytkowania własnego

Apartamenty sprzedawane są na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego.

Klienci firmy Rellox mogą skorzystać z wyjątkowej okazji, aby nie zawierać umowy z agencją wynajmującą i samodzielnie zarządzać apartamentem. Otwiera to właścicielom drzwi do własnego korzystania z apartamentów w większym stopniu w ramach obowiązujących przepisów.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza w żaden sposób twoje prawo włąsności- tj. nieruchomość możesz sprzedać w dowolnym momencie. Chętnie udzielimy dodatkowe informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Termin budowy

Planowane rozpoczęcie budowy to jesień 2020 roku, najpóźniej na początek 2021 roku.


Kontakt

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy zorganizować odwiedzenie miejsca budowy w Austrii.

Foto: Nahlik/Shutterstock.com, Nullplus/Shutterstock.com

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: