Nowe apartamenty w pobliżu kolejki linowej ze wspaniałym widokiem

Numer referencyjny: PI19792
Kraj: Austria
Region: Vorarlberg
Miasto: Bürserberg, Vorarlberg
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 83.20 m2 - 128.17 m2
 
Cena:
650.000 € - 925.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Chcielibyśmy zaproponować Państwu nowy projekt w austriackim Vorarlbersgu, dokładnie powyżej miejscowości Bürserberg, która leży w spokojnym regionie w pobliżu granicy Austrii z Lichtensztajnem. Projekt jest wyjątkowy ze względu na status spędzania wolnego czasu, który umożliwia jego użytkowanie bez konieczności dalszego wynajmu, co w nowych projektach w Austrii nie jest powszechne. Swoim nowym apartamentem mogą się Państwo cieszyć do woli i jak długo zechcą. 

Lokalizacja

Zaledwie kilka minut jazdy od projektu leży historyczne miasto Bludenz z szeroką ofertą sklepów, restauracji, kawiarni i usług. Apartamenty nadają się idealnie na aktywny wypoczynek w sezonie letnim i zimowym. Czaka na Państwa 400 km szlaków turystycznych, 110 km tras rowerowych, 18-dołkowe pole golfowe, wiele kilometrów przygotowanych nartostrad na wysokości 890 - 2000 m n.p.m., jezioro górskie Lunersee, 2 szkoły narciarskie, korty tenisowe i wiele innych atrakcji.

Jeśli liczba nartostrad Państwu nie wystarcza, można skorzystać z karty Montafon Brandnertal, która jest oferowana narciarzom jako dwu- i kilkudniowy skipas, ewentualnie skipas sezonowy. Można jeździć na nartach w obu regionach narciarskich na 297 km nartostrad. W odległości dojazdowej czekają na Państwa również inne ośrodki narciarskie, które można odwiedzić – np. Arlberg z ośrodkami Lech i St. Anton. Od sezonu zimowego 2016/2017 cały region połączony jest nową kolejką linową z Zurs do Stuben/Alpe Rauz oferując niewiarygodnych 345 km nartostrad!

Jak już wspomniano, lokalizacja jest atrakcyjna także na letnie wakacje. Na końcu doliny znajduje się jezioro Lunersee, które leży na wysokości 1979 m n.p.m. i wraz ze szczytem Ratikon 2 965 m jest popularnym celem wycieczkowym dla turystów. Oprócz szlaków turystycznych i rowerowych dostępne są korty tenisowe itp.

O projekcie

Budynek należy raczej do mniejszych projektów, liczy tylko 7 apartamentów z dwoma lub trzema sypialniami. Dzięki swojemu położeniu ze wszystkich apartamentów i tarasów można podziwiać piękny widok regionu narciarskiego Brandnertal. Od strony południowo-wschodniej widoki skierowane są na góry Loischkopf i Burtschasatall, a od strony północno-zachodniej można podziwiać dolinę Brandnertal w kierunku Bludenz.

Właściciele mają do dyspozycji miejsca parkingowe na zewnątrz oraz przechowalnię nart. Każdy apartament dodatkowo posiada miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Apartamenty sprzedawane są bez wyposażenia. 

Na tym etapie projektu istnieje możliwość zmiany układu apartamentu zgodnie z życzeniem kupujących. 

We wszystkich wspólnych pomieszczeniach będzie dostępne połączenie z WiFi.

Sposób użytkowania

Nowe apartamenty znajdują się kilka kroków od nartostrad i kolejek linowych. Apartamenty mają bardzo rzadki status spędzania wolnego czasu, tzn., że nie wymagają dalszego ich wynajmowania. Swoją nieruchomością mogą Państwo cieszyć się i używać sami lub wspólnie ze swoimi przyjaciółmi lub znajomymi.

Można też swoją nieruchomość pozostawić do wynajęcia profesjonalnej agencji, aby uzyskać dochody z wynajmu. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą opcją, prosimy o kontakt, zlecimy opracowanie kalkulacji przewidywanych dochodów na wybranym przez Państwa apartamencie.

Termin budowy

Budowa rozpocznie się w marcu / kwietniu 2021 r. i zakończy latem 2022 r.

 

Zaciekawiła Państwa nasza oferta? Prosimy o kontakt! Z przyjemnością odpowiemy na kolejne pytania lub zapewnimy obejrzenie nieruchomości w Austrii.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: