Nowe apartamenty w pobliżu Schladming, Pruggern

Numer referencyjny: SH19959
Kraj: Austria
Region: Schladming/Ramsau am Dachstein
Miasto: Pruggern
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 60.54 m2
 
Cena:
261.496 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Oferowane apartamenty znajdują się w malowniczej alpejskiej wiosce Pruggern w dolinie Ennstal niedaleko Schladming (16 km). W bezpośrednim sąsiedztwie Pruggern można skorzystać z mniejszego narciarskiego ośrodka Galsterbergalm z 20 km tras zjazdowych. Na terenie ośrodka znajduje się stok narciarski FIS o długości 6,5 km, który jest drugim pod względem długości w regionie.

Kompleks składa się z 3 budynków. W każdym budynku znajdują się 2 apartamenty. Cena apartamentów obejmuje kafelki, płytki, wyposażenie sanitarne, drzwi, podłogi i okna z potrójnymi szybami izolacyjnymi. Dla większego komfortu w apartamentach zainstalowano ogrzewanie podłogowe.

Apartamenty sprzedawane są bez mebli. Każdy właściciel może umeblować mieszkanie zgodnie ze swoim gustem.

W zależności od aktualnego etapu budowy istnieje możliwość zmiany wewnętrznego układu apartamentu na życzenie kupującego. Proponowana zmiana układu zostanie oceniona przez dewelopera i zostanie zadecydowane, czy modyfikacja jest technicznie możliwa. Następnie oceni wszelkie dodatkowe koszty, które zostaną naliczone kupującemu.

Wydano już pozwolenie na budowę dla tego projektu i rozpoczęto budowę. Jego zakończenie oczekujemy w maju 2021 r.

Apartamenty są na podstawie planu zagospodarowania przeznaczone na wynajem komercyjny z możliwością częściowego użytku własnego. W razie zainteresowania możliwa jest w apartamentach rejestracja na pobyt stały.

Zainteresowała Cie ta nieruchomość? Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania lub zorganizujemy wizytę placu budowy w Austrii.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: