Nowe apartamenty w słynnym Ötztal

Numer referencyjny: CA19850
Kraj: Austria
Region: Söden/Ötztal
Miasto: Längenfeld
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 67.90 m2 - 79.99 m2
 
Cena:
297.914 € - 363.945 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płacą prowizji!

Szukasz własnego apartamentu w pobliżu najlepszych ośrodków narciarskich? Wyposażenia zapewniającego najwyższy komfort i jakość? Marzysz o relaksujących zabiegach wellness, które umożliwią przyjemny odpoczynek po całym dniu? Jeśli tak, to zapraszamy do nowego ośrodka wypoczynkowego Längenfeld!

Opis lokalizacji

Längenfeld to urzekające alpejskie miasteczko, które znajduje się w centrum 67-kilometrowej doliny Ötztal. To doskonałe miejsce dla amatorów zimowego szaleństwa, ze świetnym trasami do narciarska biegowego oraz rodzinnym ośrodkiem narciarskim Gries. Zaledwie 15 minut stąd znajduje się najwyższej klasy ośrodek Sölden. Nowością tegorocznego sezonu jest możliwość skorzystania z jednego skipasu w całej dolinie Ötztal, która obejmuje 356 km tras zjazdowych, 90 wyciągów oraz 6 kompleksów narciarskich. Na nartach można pojeździć w znanym na całym świecie Sölden, Obergurgl-Hochgurgl lub w rodzinnych ośrodkach narciarskich Hochoetz-Kühtai, Niederthai, Gries czy Vent. Skorzystaj z doskonale przygotowanych tras zjazdowych oraz śniegu, którego jest tu pod dostatkiem od jesieni do późnej wiosny.

Doskonałe warunki znajdą tu również amatorzy turystyki górskiej, kolarstwa oraz wspinaczki. W miejscowości znajduje się doskonale wyposażone centrum sportowe z kortami tenisowymi, boiskami piłkarskimi oraz odkrytym basenem. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią fantastyczny park rozrywki z olbrzymimi zjeżdżalniami, trampolinami, huśtawkami czy parkiem dla rolkarzy.

Längenfeld słynie z fascynujących łaźni termalnych Tirol Therme Aqua Dome, uznawanych za najlepszy ośrodek spa w Alpach. Dzięki niezwykłym widokom na majestatyczne góry, przyjemnie ciepłej i bulgoczącej wodzie, miejsce to przynosi relaks dla ciała i duszy.

Opis projektu

Oferujemy nowy kompleks apartamentów usytuowany w samym centrum Längenfeld. W bezpośrednim sąsiedztwie projektu można znaleźć wiele restauracji, sklepów czy przystanek autobusowy. 

Projekt obejmuje w sumie 10 apartamentów z 2 sypialniami, w pełni wyposażoną kuchnią, pokojem dziennym posiadającym dostęp do balkonu oraz łazienką. Apartamenty są sprzedawane wraz z wysokiej jakości wyposażeniem. W domu znajduje się pomieszczenie na narty oraz suszarnia butów i garaże. Właściciele mają do dyspozycji również zewnętrzne miejsca parkingowe.

Kupujący są zobowiązani do wykupienia wraz z apartamentem 2 miejsc parkingowych (łącznie 40 000 EUR bez VAT) oraz pakietu meblowego w cenie 30 000 EUR bez VAT.

Dalszy wynajem

Apartamenty są przeznaczone na sprzedaż do własności prywatnej, tym niemniej właściciel ma obowiązek dalszego komercyjnego wypożyczania niniejszej nieruchomości. Spodziewane dochody z wynajmu w pierwszej połowie roku wynoszą nawet 4,49% ceny zakupu nieruchomości po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem.
Nieruchomość można wykorzystywać do użytku własnego, ale przeważać musi dalszy wynajem. Dla właścicieli nieruchomości zapewniono kompleksowy serwis wraz z administracją i dalszym wynajmem nieruchomości, o które właściciel nieruchomości nie musi się martwić. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości w żaden sposób jednak nie ogranicza dalszego rozporządzania własnością prywatną – tzn. nieruchomość mogą Państwo sprzedać w dowolnym momencie podczas trwania umowy dalszego wynajmu.

Termin budowy

Budowa została już rozpoczęta. Zakończenie budowy apartamentów planuje się na sierpień 2019.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i umożliwimy obejrzenie nieruchomości w Austrii. Firma Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera i kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: