Nowo wybudowany bliźniak z basenem i pięknym widokiem na morze

Numer referencyjny: PM19958
Kraj: Chorwacja
Region: Rogoznica
Miasto: Rogoznica
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 263.00 m2
 
Cena:
650.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferowany nowo wybudowany bliźniak znajduje się zaledwie 150 m od morza. Z domu można podziwiać piękne widoki na morze. Do domu przynależy działka o powierzchni 300 m2.

Powierzchnia mieszkalna połowy bliźniaka, który jest na sprzedaż, wynosi 263 m2. Składa się z piwnicy, parteru i pierwszego piętra. W piwnicy znajduje się sala fitness, sala wielofunkcyjna, łazienka, toaleta, zadaszony taras i duży basen o powierzchni 40 m2. Na parterze znajduje się jedna sypialnia, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta i taras. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, każda z łazienką i tarasem. Każdy taras i każdy pokój oferuje piękny widok na morze. Wysokość sufitów wynosi 280–300 cm.

Dom został zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Ogrzewanie i chłodzenie rozwiązują systemy multisplit znanych na całym świecie urządzeń marki Daikin. Jednostki zewnętrzne znajdują się na dachu, jednostki wewnętrzne na suficie.

Każda połowa bliźniaka ma 4 miejsca parkingowe na działce. W pobliżu domu znajdują się kawiarnie, restauracje, przystanie itp. Lotnisko znajduje się 35 km od budynku.

Czy jesteś zainteresowany tą nieruchomością? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub pomożemy zorganizować odwiedzenie nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: