Nowoczesne apartamenty w pierwszej linii brzegowej na wyspie Pag

Numer referencyjny: CM18941
Kraj: Chorwacja
Miasto: Pag
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 94.00 m2 - 94.00 m2
 
Cena:
508.480 € - 514.955 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Oferujemy wspaniałe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w miasteczku Stara Novalja na wyspie Pag, która połączona jest mostem z lądem. Budynek z trzema apartamentami został wybudowany w zgodzie z najnowszymi trendami w budownictwie i doskonale komponuje się z architekturą tej okolicy. Konstrukcja nośna została wykonana z betonu, piętra są żelbetonowe z izolacją termiczną i dźwiękową.

Nowoczesne trendy w budownictwie można zaobserwować np. w prostych liniach, minimalistycznych formach, doskonałym wkomponowaniem w okoliczną przyrodę i pobliskie zabudowania.

Każdy z apartamentów ma swój własny ogródek schodzący w stronę morza z malowniczym widokiem na morską toń. W budynku są w sumie trzy apartamenty. Dodatkowo do dyspozycji jest prywatna plaża i ogród. Każdy z apartamentów posiada hol wejściowy, salon, trzy pokoje, łazienkę, osobną toaletę, taras oraz ogród. Każdy z nich został wyposażony w nowoczesne elementy „inteligentnego domu", chroniony jest systemem alarmowym z monitoringiem, posiada funkcjonalną klimatyzację, system nawadniający w ogrodzie i wiele innych udogodnień.

Oprócz umeblowania, apartamenty zostały kompletnie wykończone (drewniane podłogi, kafle, aneks kuchenny, sanitariaty itd.). Osoby zainteresowane mogą skorzystać z darmowej porady profesjonalnego projektanta wnętrz.

Do wyboru są dwa apartamenty (trzeci został już sprzedany):

  • Apartament na parterze o powierzchni 94,08 m2, z tarasem o pow. 22,46 m2  i ogrodem zajmującym 144,6 m2.
    Cena: 514.955,-EUR
  • Apartament na piętrze o powierzchni 94,42 m2, z tarasem o pow. 36,79 m2 i ogrodem zajmującym 34,41 m2.
    Cena: 508.480,-EUR

Cena obejmuje także: piwnicę, prywatne miejsce do cumowania łodzi, dwa zewnętrzne miejsca parkingowe. Cena zawiera już podatek VAT. Wszystkie opłaty dodatkowe, opłaty z tytułu przepisania nieruchomości zostały uregulowane przez sprzedawcę – podana cena jest ostateczna dla nabywcy.

Termin oddania do użytku: lipiec 2015

Roczne opłaty administracyjne i użytkowe to około 1.000 - 2.000 EUR (w zależności od zużycia energii).

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: