Nowoczesne apartamenty w pobliżu stoków Hauser Kaibling

Numer referencyjny: AV20060
Kraj: Austria
Region: Schladming/Ramsau am Dachstein
Miasto: Öblarn
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 25.04 m2 - 112.98 m2
 
Cena:
129.900 € - 419.900 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez prowizji

Przedstawiamy nowe ośrodek apartamentów w centrum miejscowości Öblarn, znanej jako kulturalna stolica regionu Liezen. Raj narciarski Schladming Dachstein oddalony jest od budynku zaledwie 19 km. Ośrodek składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków z restauracją, strefą wellness z saunami, mniejszą recepcją, garażami podziemnymi i 29 apartamentami oferowanymi do sprzedaży na własność prywatną. W ośrodku jest zapewniony kompletny system administracji i dalszego wynajmu. Po 20 latach apartament będzie można wykorzystywać jako drugi dom, czyli bez warunku dalszego wynajmu! Który apartament wybierzesz dla siebie? 


Zalety ośrodka:

 • Bezpieczna inwestycja z przyjemnym bonusem w postaci wakacji 
 • Po 20 latach możliwość wykorzystania jako drugi dom bez warunku dalszego wynajmu
 • Region Schladming Dachstein, Ski Amadé 
 • Öblarn - stolica kultury regionu Liezen 
 • 19 km od stoków Hauser Kaibling (część narciarskiej huśtawki Hauser Kaibling - Planai - Hochwurzen - Reiteralm)
 • Bezpośrednia bliskość sklepów i usług 
 • 29 apartamentów na własność prywatną 
 • Możliwość łączenia wybranych apartamentów 
 • Kompletne wyposażenie 
 • Garaż i miejsca parkingowe na zewnątrz 
 • Restauracja, wellness z saunami i kabinami na podczerwień, recepcja 
 • System administracji i dalszego najmu
 • Renomowana firma zarządzająca 
 • Korzystna cena 
 • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Öblarn

Öblarn ze swoim pięknym barokowym kościołem znajduje się w regionie Schladming Dachstein pomiędzy górami Gumpeneck (2226 m npm) i Grimming (2351 m npm). To tylko 19 km od kolejki linowej Hauser Kaibling, 27 km od centrum Schladming i około 40 km od lodowca Dachstein. Öblarn jest słusznie nazywane najbardziej aktywną kulturowo gminą w powiecie Liezen. Oprócz festiwalu Festspiel regularnie odbywa się tutaj Öblarn Krampusspiel, który jest wpisany w UNESCO.

Wioska zachowała swój pierwotny charakter, w tym tradycyjny rynek, który nie uległ zmianie od wieków. Jednak infrastruktura tutaj jest nowoczesna. Obejmuje supermarket Spar, kawiarnię, piekarnię, sklep z odzieżą sportową, szkołę, banki, pocztę i dworzec kolejowy.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną

Projekt obejmuje łącznie 29 przytulnych pokoi i apartamentów hotelowych. Niektóre z nich można połączyć i uzyskać więcej miejsca dla Ciebie i Twoich gości. Zachwycające, przestronne apartamenty oraz pomieszczenia ogólnodostępne w ośrodku zachwycają nowoczesnym wystrojem z gustownymi detalami w stylu alpejskim. Dopełnieniem tego wszystkiego są wysokiej jakości usługi hotelowe, które podniosą Twój pobyt tutaj na zupełnie nowy poziom.

We wnętrzach i na zewnątrz zastosowane zostaną wysokiej jakości materiały, elewacja domu zostanie ozdobiona drewnem. Projekt zostanie wykonany w typowo alpejskim stylu.


Kompletne wyposażenie

Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom, w pełni umeblowane i wyposażone tak, aby można było je natychmiast wynająć. Jako właściciel możesz oczywiście wybierać spośród kilku pakietów mebli, które zostały starannie stworzone przez architektów i projektantów wnętrz.


Relaks, spokój, prywatność

Po aktywnym dniu spędzonym na nartach lub na rowerze można się zrelaksować w strefie wellness z saunami, kabiną na podczerwień i pokojem relaksacyjnym, które są również częścią rezydencji. Do dyspozycji jest również recepcja. Oczywiście jest wiele miejsc parkingowych w garażu i na zewnątrz oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Możesz zakończyć dzień w restauracji, która będzie częścią ośrodka.


Atrakcyjna inwestycja i drugi dom

Apartament sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe, ale dalsze wynajmowanie musi być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości zapewniona jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu. Oczekiwany dochód z wynajmu to około 2,88% w pierwszym roku, 3,99% w drugim i 4,25% w trzecim.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania wynajmu.

Obecnie istnieje potwierdzenie od gminy Öblarn, że nieruchomość może być użytkowana jako drugi dom po wygaśnięciu umowy eksploatacyjnej (20 lat), czyli BEZ WARUNKU DALSZEGO WYNAJMU!


Termin budowy

Budowa rozpocznie się, gdy tylko 60% apartamentów zostanie sprzedanych. Planowane zakończenie to czerwiec 2022 r., nie później niż do końca grudnia 2022 r.

Projekt jest realizowany przez renomowanego dewelopera z wieloletnią tradycją na rynku austriackim, który szczyci się liczbą zrealizowanych z sukcesem projektów. Dla inwestora to gwarancja jakości i bezpiecznie ulokowanych środków.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzanie placu budowy w Austrii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: