Nowy 4* kompleks apartamentów w regionie Ski-Circus

Numer referencyjny: AV19796
Kraj: Austria
Region: Saalbach/Hinterglemm
Miasto: Hinterglemm
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 29.00 m2
 
Cena:


Sprzedane

Kupujący nie płaci prowizji!

Przedstawiamy nowy kompleks 4* apartamentów, który jest w kolejności już jedenastym projektem austriackim tego odnoszącego sukcesy developera. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest gwarancją jakości, komfortu, niezawodności i dobrze zainwestowanych środków.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Hinterglemm, która przyciąga przez cały rok do relaksu i aktywnego spędzenia urlopu. Leży w sercu regionu narciarskiego Ski-Circus, który łączy ośrodki Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Gieberbrunn i oferuje ponad 270 km nartostrad charakteryzujących się dobrymi warunkami śniegowymi od grudnia aż do wiosny. Latem można wybrać się na wędrówkę szlakami turystycznymi liczącymi 400 km i rowerowymi o długości 720 km lub spędzić czas na kilku polach golfowych z przepięknym widokiem na otaczające góry. Okolica oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, wspaniałe restauracje i sklepy. 

Projekt

Kompleks składa się z 3 budynków, które zostaną wybudowane na zboczu na kilku poziomach. Wybierać można z pośród ogółem 42 pokojów typu studio i apartamentów z 2 – 3 sypialniami. Każdy apartament posiada balkon i kryte miejsce parkingowe lub miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Pomieszczenia ogólnodostępne dla wszystkich obejmują lobby, bar, 2 restauracje, fitness, spa z pomieszczeniem wypoczynkowym, saunami, basenem krytym i na zewnątrz. Część odnowy biologicznej jest oddzielona i przeznaczona tylko dla dorosłych. Istnieje możliwość zamówienia przyjemnego masażu. Do dyspozycji jest także pralnia i przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów. Właściciele mają do dyspozycji prywatne schowki do przechowania rzeczy.

Zaletą kompleksu jest jego orientacja na stronę południową z pięknym widokiem na Zwölferkogel, centrum Hinterglemm i otaczające szczyty alpejskie.

Wyposażenie

Apartamenty są sprzedawane jako kompletnie wyposażone i umeblowane tak, aby można je było od razu wynająć. Jako przyszły właściciel apartamentu możesz wybierać z pośród kilku kolorów i materiałów wyposażenia z pakietów mebli, które są starannie przygotowane przez architektów i projektantów.

Parkowanie

Po przyjeździe można swój samochód zaparkować w garażu podziemnym lub na zewnątrz krytym stanowisku i pozostawić go tam aż do czasu wyjazdu. Wszystko znajduje się w zasięgu spaceru od kompleksu. Jeżeli potrzebują Państwo transferu, prywatny shuttle serwis kompleksu zawiezie Państwa zgodnie z życzeniem.

Dalszy wynajem

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, niemniej właściciel nieruchomości jest zobowiązany do wynajęcia tej nieruchomości w celach komercyjnych. Przewidywany dochód z wynajmu w pierwszym roku wynosi 4,14% po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem.

Własne użytkowanie nieruchomości jest możliwe, ale dalszy wynajem musi przeważać. Właściciele nieruchomości mają zapewniony kompleksowy serwis w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu nieruchomości, bez zmartwień właściciela nieruchomości. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza użytkownika w żadnym dalszym postępowaniu z prywatną własnością – tzn. nieruchomość można kiedykolwiek sprzedać w trakcie trwania umowy dalszego wynajmu komercyjnego.

Termin budowy

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na wiosnę 2019. Przekazanie przewidziane jest do końca 2020 roku.

Zaciekawiła Państwa nasza oferta? Prosimy o kontakt! Z przyjemnością przekażemy więcej informacji lub ustalimy obejrzenie miejsca budowy. Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości!

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: