Nowy apartament w pobliżu Palau

Numer referencyjny: SH17256
Kraj: Sardynia
Miasto: Palau
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 70.00 m2
 
Cena:
351.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Nowy apartament trzypokojowy w luksusowym budynku mieszkalnym. Wysoki standard oraz luksus. Basen na terenie obiektu.

Nowy apartament trzypokojowy znajduje się w miejscowości nadmorskiej Palau położonej na północy Sardynii. W okolicy jest wiele pięknych, białych plaży, romantyczne zatoki (500 m) oraz bogate i różnorodne zaplecze usługowo-handlowe (500m). Palau położone jest w pobliżu malowniczej gminy i miejscowości La Maddalena, w której można podziwiać wiele egzotycznych zakątków i np. Park Narodowy.

Wnętrze apartamentu zostało dopracowane do najmniejszego detalu i szczegółu. Zadbano o nawiązanie do tradycyjnych elementów dekoracyjnych typowych dla Sardynii. Typowym elementem jest np. fasada zewnętrzna ozdobiona granitem. Nie tylko wnętrze budynku, ale i cały okoliczny teren został starannie i ciekawie zaprojektowany, aby był miły dla oka, praktyczny i komfortowy.

Jasny apartament składa się z dwóch części mieszkalnych, dwóch przestronnych sypialni z łazienką i WC oraz przestronnego, częściowo zadaszonego tarasu, na którym można wypoczywać w jakichkolwiek warunkach klimatycznych. Apartament odpowiednio dla bardziej wymagających klientów.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: