Nowy kompleks apartamentów w Ski Amadé

Numer referencyjny: MC19834
Kraj: Austria
Region: Maria Alm
Miasto: Mühlbach am Hochkönig
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 46.70 m2
 
Cena:


Sprzedane

Kupujący nie płacą prowizji!

Prezentujemy nowy projekt – kompleks komfortowych apartamentów w gminie Mühlbach am Hochkönig, będącej częścią popularnego regionu Ski Amadé. Kompleks położony jest w centrum i oddalony zaledwie kilka minut od stacji kolejki linowej Hochkönig Bergbahnen.

Wyposażenie kompleksu

Projekt obejmuje 39 nowych apartamentów. Każdy apartament ma balkon, loggię lub taras. Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom w pełni urządzone i wyposażone. W niektórych apartamentach można, za dodatkową opłatą, zainstalować własną saunę. Do dyspozycji są miejsca parkingowe na zewnątrz oraz w garażu podziemnym. Do kompleksu należy również recepcja i sala śniadaniowa.

Kombinacja samodzielnego użytkowania i dalszego wynajmu

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, jednak właściciel nieruchomości zobowiązany jest do dalszego jej komercyjnego wynajmu. Samodzielne użytkowanie jest możliwe, ale wynajem musi przeważać. Oczekiwane przychody z najmu to 3,11% w pierwszym roku, po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem. Ten przychód powinien w kolejnych latach stopniowo rosnąć. Umowa najmu zawarta zostaje na okres 15 lat. Właścicielom nieruchomości zapewnione są kompleksowe usługi, wraz z administracją i dalszym wynajmem nieruchomości, nie ma więc potrzeby, by dalej się tym martwić. Warunek wynajmu nieruchomości nie jest żadnym ograniczeniem w dysponowaniu swoim majątkiem – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnej chwili podczas obowiązywania umowy o komercyjnym wynajmie.

Termin budowy

Rozpoczęcie budowy nowego projektu przewidywane jest na jesień 2019 r.

Opis regionu

Gmina Mühlbach am Hochkönig to idealne miejsce dla narciarzy, snowboardzistów, wielbicieli biegówek i dla turystów. Położona jest, wraz z gminami Maria Alm i Dienten, u stóp majestatycznego masywu góry Hochkönig w regionie Salzburga. Region ten jest popularny szczególnie wśród rodzin z dziećmi. Doświadczonych narciarzy z pewnością ucieszy możliwość uprawiania tego sportu w Ski Amadé, największym regionie w Austrii. Jeden skipas pozwala na korzystanie z aż 760 km tras zjazdowych, obsługiwanych przez 270 najnowocześniejszych kolejek linowych.

Region jest popularny nie tylko zimą, ale i latem, bo rozrywek tu nigdy nie brakuje. Region Hochkönig szczyci się austriackim znakiem jakości za doskonałe warunki turystyczne z wieloma trasami, wśród których znaleźć można także odpowiednie dla dziecięcych wózków. Pobyt można sobie także urozmaicić dzięki spacerowi wśród koron drzew w pierwszym europejskim leśnym parku linowym, łąkowemu boisku, slackline czy gokartom. Region jest wielce atrakcyjny także dla rowerzystów, na których czeka ponad 20 tras i jeden flowtrail. Z kartą Hochkönig Card rowerzyści jeżdżą z rowerami kolejką linową za darmo.

Hochkönig słynie również z gastronomii. Większość dań jest tutaj przygotowywana ze świeżych regionalnych produktów. Można przeżyć nawet niezwykłe doznania kulinarne, jedząc śniadanie na szczytach gór, przy trasach turystycznych pełnych przygód lub podczas odwiedzin najwyżej położonego targu farmerskiego w Alpach. Jest to przy tym jedyny certyfikowany wegański region w Austrii.

Skontaktujcie się z nami

Zainteresowała Was oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, lub umożliwimy obejrzenie nieruchomości w Austrii Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od developera, a kupujący nie płaci prowizji. 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: