Nowy resort z apartamentami na terenie olimpijskiego regionu

Numer referencyjny: CA19929
Kraj: Austria
Region: Seefeld in Tirol
Miasto: Mösern
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 44.00 m2 - 138.00 m2
 
Cena:
285.000 € - 1.250.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości!

Nowy projekt apartamentów został zlokalizowany w słonecznym miejscu miasteczka Mösern, niedaleko znanego tyrolskiego centrum olimpijskiego Seefeld in Tirol. Okolica oferuje niezliczone możliwości atrakcji zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Posiada szereg możliwości zarówno dla pasjonatów sportu, jak i rodzin z małymi dziećmi. 

Apartamenty na własność

Rezydencja składa się z apartamentów różnej wielkości, które są oferowane na sprzedaż na własność prywatną.  Można wybrać z oferty 8 apartamentów, z 1-3 sypialniami. Większość apartamentów posiada własny taras, dzięki czemu można korzystać ze wspaniałego widoku na otaczające góry. Apartamenty posiadają również parking zewnętrzny.

Wyposażenie resortu

Wszystkie apartamenty są przekazywane w pełni wyposażone i urządzone. W budynku dodatkowo znajduje się recepcja oraz ekskluzywne wellness z sauną fińską, sauną na podczerwień oraz miejscem relaksu.

Atrakcyjna inwestycja

Apartamenty są przeznaczone do sprzedaży na własność, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są również do wynajmu z możliwością częściowego użytkowania do własnych celów. Użytkowanie do własnych celów jest możliwe, natomiast dominującym elementem musi być wynajem. Przewidywany przychód z tytułu najmu sięga nawet 4,55% z ceny zakupu. Wyjątek stanowią apartamenty TOP 7 oraz TOP 8, z których można korzystać do własnych celów, bez konieczności wynajmu.

Dla właścicieli nieruchomości zapewniony został kompleksowy serwis wraz z administracją i wynajmem nieruchomości, bez kłopotu dla właściciela nieruchomości. Warunek wynajmu nieruchomości w żaden sposób nie ogranicza możliwości dysponowania własnym majątkiem - tzn. możecie Państwo sprzedać apartament w dowolnym momencie trwania umowy komercyjnego najmu.

Termin budowy

Apartamenty aktualnie są w trakcie budowy. Planowany termin zakończenia prac budowlanych to luty 2020 roku.

Czy interesuje Państwa ta nieruchomość? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji, odpowiemy na pytania, zapewnimy zwiedzanie nieruchomości w Austrii. Firma Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, zaś kupujący nie ponosi kosztów prowizji pośrednika nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: